۱. بدلیل حفظ حرمت و منزلت تمامی کاربران و فضای ورزشی سایت ، استفاده از الفاظ نامناسب ، توهین آمیز و خلاف رفتار و شخصیت عمومی ، خلاف قانون بوده و استفاده از موارد مذکور در تمامی بخش های سایت منتج به برخورد با خاطی می شود.

۲. این سایت بر اساس قوانین فضای مجازی در کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند ، در نتیجه هر گونه نظر و فعالیت بر خلاف قوانین فضای مجازی کشور ایران خلاف مصالح سایت می باشد ، لذا خواهشمند است از ارسال هرگونه نظر حاوی مسائل سیاسی (تصویر،متن،لینک و…) به شدت خودداری فرمایید .

۳. هرگونه فعالیت توهین آمیز به اقوام مختلف ، اعم از اقوام ایرانی و غیر ایرانی و انتشار نظراتی که منزلت اقوام و طوایف را زیر سوال ببرد ممنوع  بوده و با متخلف برخورد خواهد شد.

۴. ارسال نظراتی که حاوی مطالب توهین آمیز به اعتقادات دینی افراد شامل تمامی ادیان به هر نحو( اعم از تصویر، ویدئو،لینک،مطلب و …) ممنوع بوده و هرگونه بحث و توهین و تمسخر در این زمینه  خلاف مصالح سایت خواهد بود.

۵. تمامی فعالیت هایی که حاوی مطالب تبلیغاتی شامل معرفی سایت ، خرید و فروش ، انجام خدمات و … باشد ، مغایر با قوانین سایت بوده  و به هر روشی که صورت بپذیرد تخلف به حساب می آید.

۶. مسئولیت نظرات تمامی کابران سایت به عهده شخص حقیقی همان کاربر بوده و منوط به نظر صاحبان این سایت نمی باشد که باتوجه به ماهیت سایت طبیعی بوده ، لذا این امر هرگز باعث ایجاد مسئولیت برای صاحبان و گردانندگان  سایت نخواهد بود.

۷. ورود به حریم خصوصی افراد و مطرح کردن مسائل شخصی آن ها به هر نحو منتشر کردن اطلاعاتی شخصی که افراد مایل به بازگو شدن آنها در سایت نیست نافی حقوق طبیعی هر کاربر که حفظ حریم شخصی اش می باشد.

۸. انتشار کامنت هایی حاوی مطالبی که موجب بر هم خوردن نظم سایت و ایجاد تفرقه  و نزاع میان کاربران شود خلاف قوانین سایت بوده و کامنت مربوطه تائید نمی گردد.

۹. انتشار کامنت های پی در پی و بدون محتوا ممنوع است.

۱۰. استفاده بیش از اندازه از شکلک های موجود در بخش نظرات به گونه ای که عامه پسند نبوده و موجبات رنجش خاطر کاربران را فراهم کند خلاف قوانین سایت است.

۱۱. توهین به اعضای کادر مدیریتی ، فنی و بازیکنان به هر نحو(اعم از انتشار تصویر، لینک ، متن و…) ممنوع است.

۱۲. هرگونه اقدام ضد امنیتی علیه هر یک از بخش های سایت خلاف قوانین سایبری جمهوری اسلامی ایران بوده و خاطی تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۱۳. استفاده از چندین اسم برای ارسال نظرات ممنوع است و در صورت مشاهده تائید نمی گردد. در صورت تکرار آیپی مربوطه بلاک می گردد.

*برخورد با کاربر خاطی در ابتدا به صورت درج نام کاربری وی در لیست سیاه سایت بوده و در مراحل بعد و در صورت تکرار میتواند حتی منجر به مسدود شدن IP کاربر متخلف گردد.

*لازم به ذکر است قوانین وضع شده برای بخش نظرات به صورت دائم در تمامی پست های خبری قابل مشاهده بوده و شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به قسمت مشخص شده در تصویر از قوانین سایت مطلع شوید تا سهواً مرتکب تخلف نشوید.

با تشکر. مدیریت سایت ملوان کلاب