سایت “ملوان کلاب” از بهمن ماه سال ۸۷ فعالیت خود را آغاز کرده با آمار بازدید روزانه  نزدیک به ۱۰ هزار بازدید ، پر بازدید ترین وبسایت ورزشی شمال کشور می باشد و می تواند مکان مناسبی برای تبلیغ مشاغل شما باشد.

رنک جهانی وب سایت از نگاه آمارگیر بین المللی الکسا

alexa

آمار وب سایت در آمارگیر اختصاصی وبگذر

webgozar

با سالانه بیش از یک میلیون بازدید از وب سایت ملوان کلاب ، دیده شوید.

کاربران پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی که قصد دارند تبلیغ تجاری شان بر روی وبسایت قرار گیرد می توانند به راحتی از طریق لینک زیر ، سفارش خود را ثبت و هزینه مربوطه را به صورت آنلاین پرداخت و یا از طریق مراجعه به خودپرداز و شعب بانکی واریز نمایند.

در وبسایت “ملوان کلاب” یک جایگاه برای تبلیغات وجود دارد، قسمت بالا سمت راست با اندازه ۵۰۰*۳۰۰ که به صورت ثابت و یا متحرک می باشد.

تعرفه در وب سایت

تبلیغ به صورت ماهانه ۱۵۰۰۰۰ تومان

سه ماه ۴۰۰۰۰۰ تومان (۱۰روز رایگان)

شش ماه ۷۵۰۰۰۰تومان (۵۰روز رایگان)

سالانه ۱۵۰۰۰۰۰ تومان می باشد. (۲ماه رایگان+تبلیغات رایگان در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام ملوان کلاب)

مکان های مشخص شده روی تصویر ، مکان تبلیغات شما است.

webgozar

همچنین ملوان کلاب در شبکه های اجتماعی از پرمخاطب ترین صفحات اجتماعی ورزشی استان گیلان می باشد که شما می توانید علاوه بر تبلیغات در وب سایت ، در تلگرام با بیش از ۳۰۰۰ ، و اینستاگرام با بیش از ۲۲ هزار دنبال کننده تبلیغات خود را سفارش دهید.

تعرفه تبلیغات در شبکه های اجتماعی 

تبلیغات در اینستاگرام (یک بار در هفته) ۷۵۰۰۰ تومان

تبلیغات در تلگرام (یک بار در هفته) ۵۰۰۰۰ تومان

می توانید هزینه تبلیغات را به شماره کارت زیر از طرف شعب بانکی یا خودپرداز واریز کنید یا از طریق فرم زیر به صورت آنلاین پرداخت کنید سپس با شما تماس خواهیم گرفت.

شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۱۹۲۰۷۷۶۴۳ به نام مهدی شاهین بانک ملی.

شماره تماس ۰۹۱۱۱۸۳۴۷۶۲ میثم شاهین

از طریق فرم زیر سفارش دهید ، آنلاین پرداخت کنید سپس با شما تماس خواهیم گرفت.

تومان

محل دیگر برای تبلیغات ، سرمایه گزاری در ورزش می باشد. ملوان کلاب با مطالعه در بخش ورزش و کمبودها در فوتبال شهرستان بندرانزلی ، در سال ۹۱ وارد فاز اجرائی شد و برای اولین بار تیم فوتسال در سطح نیمه حرفه ای را در انزلی تاسیس نمود.

تیم فوتسال ملوان کلاب هم اکنون در سوپرلیگ فوتسال گیلان حضور دارد و بارها تا یک قدمی صعود به مسابقات کشوری پیش رفته است با توجه به نگاه ورزشی امیدوار است در سالهای آیده این امر محقق گردد. برای سرمایه گذاری روی تیم فوتسال ملوان کلاب می توانید با سرپرست تیم ، میثم شاهین تماس بگیرید : ۰۹۱۱۱۸۳۴۷۶۲

7e5483d1a346d0265ffd235aa3d3426c_XL