یکسال از آن روز تلخ و خبری که همه را بهت زده کرده بود گذشت . خبر، کوتاه اما تکان […]

یکسال از آن روز تلخ و خبری که همه را بهت زده کرده بود گذشت . خبر، کوتاه اما تکان دهنده بود و به ماننده زلزله ای مهیب دلهایمان را فرو ریخت . مهرداد اولادی درگذشت !

وقتی به مهرداد فکر میکنم اولین چیزی که در ذهنم نقش میبندد شادی های منحصر به فردش و آن پشتک های زیبایش است . لحظاتی که همه ما هم با او خوشحال بودیم و در دلمان جشن و سروری برپا میشد آنچنانکه هنوز طعم و شیرینی آن را حس میکنیم . لحظاتی که تک تک ما با آن خاطره داریم و حضور پررنگ مهرداد را در آن حس میکنیم . و چه افسوس که این روزهای شاد به مثابه برق و باد گذشتند و امروز مهردادی را در میانمان نمیبینیم که باز هم شادی آفرین باشد و حرکاتش غم را از دل بزداید . امروز یکسال است که جایی در قلب همه ما اندوهی به وسعت دریای خروشان خزر آشیانه کرده و ما را رها نمیکند . مایی که میدانیم مهرداد چه گوهر درخشانی بود که فرصت تابش پیدا نکرد و در سکوت و تنهایی هم از این فوتبال بی رحم جدا شد . « کاش هیچ وقت از ملوان نمیرفتی مهرداد » آنها قدر تو را ندانستند و آنقدر آزارت کردند تا دوباره به آغوش گرم قوی سپید باز گردی چراکه ما تو را جزئی از خود میپنداشیم و میدانستیم با تو میشود به بالاترین قله ها هم دست پیدا کرد . اما افسوس که از همه اینها جز خاطراتی چند باقی نمانده و تو نیستی که دوباره پیام آور شادیمان شوی . اما بدان تا همیشه نامت را بر زبان جاری خواهیم کرد و یادت را در استادیوم پیر شهرمان گرامی خواهیم داشت تا روح بزرگت شاد شود و بدانی ما قدر دوستانمان را میدانیم و آنها را عزیز میداریم .

امروز یکسال از آسمانی شدن مهرداد گذشته است و جز دعا بر روح بزرگ آن دوستِ دوست داشتنی و یادآوری خاطرات شیرینش کاری از دستمان برنمی آید پس او را چونان همیشه ذکر فاتحه و صلواتی میهمان میکنیم و برایش غفران الهی آروز میکنیم . خداوند به عزیز از دست رفته مان آرامش ابدی و به خانواده اش صبر جزیل عنایت بفرماید .

رضا مظلوم
ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net