به گزارش “ملوان کلاب” و به نقل از کاپ، نادر فریادشیران در خاتمه دیدار مقابل استقلال اهواز اظهار داشت: از […]

به گزارش “ملوان کلاب” و به نقل از کاپ، نادر فریادشیران در خاتمه دیدار مقابل استقلال اهواز اظهار داشت: از عملکرد بازیکنان راضی نبودم . تحلیل فنی خاصی ندارم. حتی ما در نیمه دوم هم خوب بازی نکردیم. من به بچه ها گفتم که در تمرین ۸ در ۸ ۳۵ ضربه به توپ می زنید اما در زمین به این بزرگی چنین کاری نمی کند. البته این یک دلیل دارد. چند نفر آنها قبل از این فصل در لیگ بازی کرده اند؟ ما در نیمه دوم می توانستیم گل بیشتر بزنیم و شرایطمان را بهتر کنیم.

وی درباره شرایط بازیکنان تیم و بی تجربگی بازیکنانی مثلا سالاری که در بازی با بادران بی دلیل اخرج شد، بیان داشت: سایر بازیکنان نیز چنین شرایطی دارند برای مثال رافخایی برای من قابل احترام است. او در بازی با خونه به خونه دو پنالتی برای ما گرفت. وقتی مهاجم از مدافع جلو بیفتد تصور داور این است که مدافع رویش خطا می شود. از رافخایی پرسیدم. او گفت که رویم خطا نشد و بلند شدم.

فریادشیران درباره بازی دادن به پوررحمت الله گفت: پوررحمت الله بازیکن خوبی است. هیچ بازیکنی نه فامیل من است و نه فامیل مایلی کهن. هر کسی خوب باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

وی ادامه داد: شرایط جسمی بازیکنان را دقیقا زیر نظر داریم. بازیکن وقتی بدون اطلاع ما بدنسازی کند و از مکمل  استفاده کند ما برخورد می کنیم. ما نفراتی چون آبشک را داریم و اگر خوب باشند از آنها استفاده می کنیم. امروز هم ما به دلیل مصدومیت حیدریه مجبور شدیم تعویض کنیم. مایلی کهن در بین دو نیمه گفت حیدریه وارد شود اما پزشک گفته بود او مشکل کشاله دارد.

مربی ملوان درباره استعدادهایی که پرورش داده است بیان داشت: من و مایلی کهن از سال ۵۸ در سازمان تربیت بدنی با هم کار کردیم. مسعود شجاعی، امیرآبادی، خلیلی، عقیلی، اخباری،کاظمیان و خیلی های دیگر فقط از سایپا توسط مایلی کهن کشف شدند. ما وقتی می رفتیم سایپا سال بعد با لورنت قهرمان شد.

فریادشیران اذعان داشت: وقتی ابتدای فصل وارد ملوان شدیم خیلی ها گفتند امیدی به صعود نداریم اما گفتند از رشتی ها نبازید. یادتان است آنها چه جنجالی به راه انداختند. ما چهار پنج بازی دیگر داریم و شرایطمان در صورت برد امیدوارکننده می شود. مایلی کهن در این چند ماه اصلا به تهران نرفته است. ما سوم عید می خواستیم تمرین بگذاریم اما بچه ها گفتند چهارم عید شروع کنیم.