سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از یک امتیازی که تیمش در کرمان مقابل مس به دست آورده است رضایت دارد. […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از یک امتیازی که تیمش در کرمان مقابل مس به دست آورده است رضایت دارد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، محمد مایلی‌کهن پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل مس کرمان گفت: یک بازی کاملا فیزیکی و جوانمردانه را بین دو تیم شاهد بودیم. این دیدار با وجود اینکه گلی نداشت اما بازی خوبی بود و دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند. تیم ما دو موقعیت صددرصد را از در این دیدار از دست داد. به ابراهیم‌زاده نیز تبریک می‌گویم که تیم بسیار خوبی دارد. این دیدار نشان داد که دو تیم بی‌دلیل در این جایگاه از جدول نیستند. به نظرم تماشاگران بازی خوبی را شاهد بودند
وی ادامه داد: به دلیل شرایط جوی که در چند روز گذشته داشتیم شرایط جاده و پروازها تغییراتی داشت و ما ۴۸ ساعت در راه بودیم و به سختی توانستیم به شهر کرمان سفر کنیم. مردمان استان‌های خوزستان و بوشهر دچار مشکل شده‌اند و من به عنوان یک فرد کوچک عاجزانه از مسئولان کشور خواهش می‌کنم تلاششان را برای خدمت‌رسانی به آنها بیشتر کنند. به مسئولان می‌گویم هر چقدر برای این مردم کار کنیم کم است.
سرمربی ملوان در ادامه با تمجید از وضعیت ورزشگاه‌های استان کرمان گفت: به استان کرمان تبریک می‌گویم که سه استادیوم بی‌نظیر در حال ساخت دارد و دست مسئولانی که برای این استان زحمت کشیدند درد نکند. این ورزشگاه‌ها آینده بسیار خوبی را برای این استان خواهند ساخت. من با دیدن این ورزشگاه‌ها کمی هم دلشکسته شدم. بارها گفته‌ام تمام ایران سرای من است اما در شهر من یعنی انزلی هیچ امکاناتی وجود ندارد..
مایلی‌کهن در پاسخ به این پرسش که آیا از قضاوت داور مسابقه رضایت دارد یا خیر، تصریح کرد: همیشه از این قشر زحمتکش طرفداری کردم و اعتقاد دارم سطح داوری ما در دنیا بسیار بالاتر از سطح فوتبال ماست. به طور مثال علیرضا فغانی فینال جام باشگاه‌های جهان و فینال المپیک را سوت زده و این نشان‌دهنده این است که سطح داوری ما بالاتر از سطح فوتبال ماست. زرگر هم امروز قضاوت خوبی داشت.
وی در خصوص اینکه شایعاتی مبنی بر کسر امتیاز از تیم ملوان به گوش می‌رسد، تصریح کرد: ما کارمان را انجام می‌دهیم و این به مسائل فنی مربوط نمی‌شود. یکسری هستند که شلوغ‌کاری و از این راه برای خود درآمد کسب می‌کنند. بازیکنانی هستند که می‌آیند و دو بازی انجام می‌دهند و چند صد میلیون هم پول می‌گیرند و کسی هم نیست که از آنها سوالی بپرسد و می‌آیند و می‌روند.
سرمربی ملوان بندرانزلی در مورد اینکه آیا از یک امتیاز به دست آمده رضایت دارد، گفت: شرایط مس کرمان در جدول بد نیست و ما از امتیاز به دست آمده راضی هستیم در ضمن تیم ما چند موقعیت خوب هم داشت. یادمان باشد زمانی که من در ابتدای فصل به این تیم اضافه شدم چند بازیکن باسابقه ما از این تیم جدا شده بودند واکثر بازیکنانی که اکنون در ترکیب ما هستند جدیدند. همچنین قبل از شروع بازی نیز زمانی که تیم ما مشغول گرم کردن بود پوریا غلامی که یکی از مهره‌های تاثیرگذار ما در دیدارهای گذشته بود مصدوم شد و او را از دست دادیم.