ملوان کلاب امروز وارد نهمین سال فعالیت خود شد . پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” در ۲۸ بهمن […]

ملوان کلاب امروز وارد نهمین سال فعالیت خود شد .
پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” در ۲۸ بهمن ۸۷ توسط مرتضی صیاد چپری احداث  و به کمک علی نوروزی و شاهین صیاد حقیقی در ابتدا کار خود را آغاز کرد .

ملوان کلاب از ابتدا به عنوان یک پایگاه مستقل هواداری سعی کرد در حد امکان با احترام به عقاید هواداران نقطه نظرات آنها را انعکاس داده و توانست با این روش به یکی از مراکز مهم تجمع هواداران برای گفتگو تبدیل شود به نوعی که به جرات می توان گفت این بخش با کمک همه ی کاربران عزیز در طول این سالها به یکی از سالم ترین و مفید ترین فضاهای گفتگو در سایت های هواداری کشور تبدیل شد و گویای این قضیه اهمیت این بخش برای مدیران و مربیان و بازیکنان ملوان در سالهای اخیر بوده است .

ملوان کلاب در طول این سالها سعی نمود از قافله تکنولوژی عقب نمانده و دامنه ی فعالیتش را در صفحات اجتماعی دیگر مانند فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام و کانال تلگرام گسترش داد که اعتماد و حمایت شما در همه ی این عرصه ها باعث گردید که در تمامی شبکه های اجتماعی و ارتباطی پر مخاطب ترین رسانه ورزشی شهرستان انزلی باشیم و تلاشمان را برای بهتر شدن هر روز بیشتر کنیم و به جرات می توانیم بگوییم با این حمایت در همه ی صفحات اجتماعی و ارتباطی در میان رسانه های شهرستان انزلی جایگاه ویژه ای کسب کردیم .

بی شک مهمترین موفقیت که در این سالها کسب نموده ایم  حفظ استقلال سایت بوده و هیچ رفت و آمدی (از مدیر تا مربی و بازیکن و …) در ادامه و نوع کار “ملوان کلاب” تاثیری نداشته است و این رمز ماندگاری و تداوم کار پایگاه اینترنتی هواداران ملوان است . یک روز به حمایت از شخصی منتسب شدیم و روز دیگر متهم به دشمنی با همان شخص ! و این بارها و بارها تکرار شد و به همین دلیل قاطع تر از همیشه میگوییم تنها خط قرمز ما نام مقدس “ملوان” است و اگر ما بخواهیم از مسئله ای به عنوان موفقیت نام ببریم در درجه ی اول حمایت شما عزیزان و در درجه ی دوم حفظ استقلال سایت “ملوان کلاب” می باشد .

با افتخار می گوییم ، تمامی عزیزانی  که در سایت فعالیت می کنند زمانی کاربر این سایت بوده اند و همگی بدون هیچ منفعتی و فقط به خاطر نام ملوان در کنار یکدیگر جمع شده اند و سعی می کنند به بهترین نحو کار اطلاع رسانی را انجام دهند که جا دارد از آنها تقدیر ویژه نماییم که حتی گاهی اوقات تلاش های بی وقفه ی این عزیزان این شائبه را برای بسیاری از حتی مسئولین ایجاد کرده که آنها در قبال زحماتشان منفعت مالی دارند که قاطعانه عرض می کنم هرگز در این سالها هیچ همکاری برای ارائه ی خدمات به هواداران ریالی منفعت مالی از جانب سایت “ملوان کلاب” نداشته و برای ما و همکارانمان موفقیت و خدمت به ملوان همه چیز است و هیچ نفعی بالاتر از این وجود نخواهد داشت و هیچگاه نیز به دنبال منافع مالی نخواهیم بود چه بسا که در سالی که گذشت به دلیل مشکلات مالی فراوان چندین بار صفحه ی اصلی سایت با قطعی های بعضاً چند روزه مواجه گردید .

سالی که گذشت برایمان مانند گذشته با چالش های فراوانی همراه بود و با پیشنهادهای مختلف و گاهاً با تخریب های فراوانی رو به رو بودیم اما سعی کردیم بنا به عهدی که با شما داریم ، هیچگاه قلم را جز برای عدالت و حق ملوان و هوادارانش نچرخانیم و تا زمانی که هستیم با قدرت به عهدمان با شما پایبندیم و ذره ای از آن پا پس نخواهیم کشید . چالش هایی که اغلب با افرادی بوده که تخصصشان در کارهای انتخاباتی بوده و خبره در شایعه پراکنی! اما دقیقاً در همین چالش ها و  مشکلات و تهدید ها بوده که تمام قد پشتمان ایستادید و به ادامه ی این راه مقدس دلگرممان کردید ، اگر در این سالها کوچکترین تخطی از آرمانی که به آن پایبند بوده و هستیم ، کرده بودیم ، بی شک از چشمان تیزبین شما دور نمی ماند . که اگر این تخطی صورت گرفته بود بی شک فرصت طلبان مجالی نمی دادند و این ارتباط کهنه و دلنشین هواداری که موجب شنیده شدن صدای هواداران ملوان است را  قطع می نمودند ، همچنان که از هیچ کوششی برای این نیات نا پاکشان دریع نمی کنند .

امروز “ملوان کلاب” ، که روز به روز با حمایت و همراهی کاربران وفادارش بدون نیاز و استفاده از امکانات دولتی و شهری ، بزرگتر می شود ، هشت ساله شد . به امید اینکه در پایان فصل جاری قهرمانی و صعود قوی زیبایمان به لیگ برتر را در کنار هم جشن بگیریم .

در پایان تشکر فراوانی داریم از های شهرستان انزلی با هر ایده و عقیده ای که به جرات می توان گفت بدون کمترین چشم داشتی حرفه ای ترین کار ممکن را در کار رسانه ای خود به انزلی چی ها ارائه می دهند و لایق بهترین ها هستند .

سپید و سربلند باشید .

میثم شاهین