سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: در بازی با ایرانجوان باید پیروز می‌شدیم اما یک امتیاز گرفتیم. به گزارش ملوان […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: در بازی با ایرانجوان باید پیروز می‌شدیم اما یک امتیاز گرفتیم.
به گزارش ملوان کلاب و به نقل از خبرگزاری فارس، محمد مایلی‌کهن پس از تساوی خانگی مقابل ایرانجوان بوشهر گفت:  شانس‌های متعددی برای گلزنی داشتیم که از دست دادیم و با وجود اینکه بازی خوبی انجام دادیم اما به گل نرسیدیم. می‌توانستیم یکی دو گل بزنیم به دنبال سه امتیاز این بازی بودیم. بازی قشنگ از سوی هر دو تیم ارایه شد. تیم ما یکی از بهترین‌ بازی‌هایش را ارایه داد در نیمه دوم هم می‌خواستیم مثل نیمه اول بازی کنیم اما حریف بسیار باهوش بود و برای امتیاز گرفتن آمده بود.

مایلی کهن ادامه داد: این تیم در ضدحملات خیلی خطرناک نشان داد و ما هم خوش ‌شانس بودیم که گل نخوردیم. اگر چه شایسته برد بودیم اما ممکن بود یک امتیاز را هم نگیریم. بازی با وجود اینکه گلی نداشت مهیج و جذاب برای تماشاگران بود و توپ روی دروازه دو تیم در جریان بود.

وی افزود: دو تیم بازی جوانمردانه‌ای را ارایه کردند و ناراحتم از اینکه نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم چون به این سه امتیاز خیلی نیاز داشتیم. سه بازیکن ما سه اخطاره شدند. یوسف‌زاده، اعتمادی و شنانی محروم بودند این مسایل پیش می‌آید اما باید به بازیکنان دیگر هم میدان داد. فوتبالی که نیمه اول ارایه کردیم در این ۲۲ بازی خیلی خوب بود. ما بازیکنان جوان و باتجربه‌ای داریم.