حسین قنبری هافبک میانی ملوان یکی از بازیکنان موثری بوده که در این فصل به جمع قوهای سپید اضافه شده […]

حسین قنبری هافبک میانی ملوان یکی از بازیکنان موثری بوده که در این فصل به جمع قوهای سپید اضافه شده و با بازیهای خوب و شوت های سنگینش به یکی از مهره های تاثیرگزاری سپیدپوشان انزلی در این فصل تبدیل شده . در ادامه می توانید گفتگوی پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” را با این بازیکن ۲۸ ساله ی ملوان مطالعه نمایید .

ملوان کلاب : در ابتدا خودت را برای هواداران ملوان معرفی کن .

حسین قنبری هستم ، ۲۸ ساله و در تهران به دنیا آمدم . از سنین نوجوانی در تیمهای پایه ی باشگاه استقلال تهران حضور داشتم تا رده ی امید و سپس توسط مرحوم ناصر حجازی به تیم بزرگسالان استقلال رفتم و بعد از دو سال برای خدمت سربازی به ملوان آمدم و بعد از آن باز یک دوره شش ماهه در استقلال حضور داشتم و سپس در تیمهای مختلفی مثل مس سرچشمه ، پیکان و … حضور داشتم و مجدداً این فصل افتخار حضور در ملوان بندرانزلی نصیبم شد .در این سالها با مربیان بزرگی مثل مرحوم ناصر حجازی ، امیر قلعه نوعی ، عبداله ویسی ، محمد احمدزاده و فرهاد پورغلامی کار کردم که از همه ی این عزیزان تجربیات زیادی را کسب کردم . در تیمهای ملی نوجوانان و جوانان نیز سابقه ی حضور دارم .

ملوان کلاب : بازی با سپیدرود چطور بود ؟

به هر حال این بازی یکی از بازی های حساس ما از لحاظ جدولی در نیم فصل دوم بود و با حواشی بدی که در استادیوم بوجود آمد این حساسیت چند برابر شد ، من به دلیل مصدومیتی که از ناحیه ی کمر برایم پیش آمد نتوانستم از اول در ترکیب قرار بگیرم و از نیمه دوم وارد بازی شدم ، خودمان و هوادارانمان دوست داشتیم حتماً بازی را ببریم و نیمه ی اول فوتبال شناور و خوبی داشتیم اما بنظرم در نیمه ی دوم برای دقایقی تمرکزمان را از دست دادیم و موجب شد گل مساوی را دریافت کنیم . البته اتفاقات روی سکو واقعا عجیب بود برایم در سالهایی که فوتبال کردم بنظر می رسید هواداران سپیدرود اصلا برای فوتبال به استادیوم نیامده بودند و بیشتر از اینکه حواسشان به بازی باشد سکوی هواداران ما را نگاه میکردند و تمرکزشان بیشتر روی حواشی بود ، ولی خوشبختانه هواداران ما با وجود اینکه از قبل از بازی شاهد فحاشی گسترده تماشاگران تیم حریف بودند و چندین زخمی هم در جریان بازی دادند ولی بیشتر حواسشان به بازی تیم بود و ۹۰ دقیقه ما را مورد حمایتشان قرار دادند و کمتر درگیر حواشی بازی شدند که این نشان از فهم بالای فوتبالی آنها دارد که شرایط تیمشان و وضعیت حساس آن را درک می کنند .

ملوان کلاب : بازی این هفته مقابل ایران جوان بوشهر را چگونه ارزیابی می کنی ؟

ما در بازی رفت مقابل این تیم با وجود بازی خیلی خوبی که انجام دادیم شکست خوردیم ، نیمه اول واقعا خوب بودیم اما نیمه دوم با توجه به بازی که در فصل تابستان بود و شرایط آب و هوایی بوشهر ، باز هم خوب شروع کردیم اما هوای شرجی کمی روی روند کار ما تاثیر گذاشت و واقعا هم با بدشانسی گل خوردیم و حقمان نبود که شکست بخوریم . اما انشاله با توجه به شرایط خوبی که داریم حتما شکست در بازی رفت را با ارائه ی یک بازی خوب و کسب سه امتیاز جبران خواهیم کرد.

ملوان کلاب : وضعیت ملوان را در ادامه ی راه صعود به لیگ برتر چطور می بینی ؟

تیم ما بسیار جوان هست و زحمت زیادی تا اینجای فصل کشیدیم و با تلاش کادرفنی بازیکنان و حمایت خوبی که باشگاه تا این لحظه از تیم داشته و همچنین پشتیبانی بی نظیر هوادارانمان ، مسیر درستی را تا اینجا طی کردیم و برای هدفمان که صعود به لیگ برتر است به خوبی جنگیدیم و امیدوارم که این اتفاق خوب برای فوتبال انزلی بیفتد و ملوان به جایگاه اصلی اش بازگردد ، حق مردم انزلی حضور در لیگ یک نیست .

ملوان کلاب : کار کردن با محمد مایلی کهن ؟

این سوال را خیلی ها از من پرسیدند که حاجی چطور مربی است ، سخت گیر هست و جریمه می کند و … . من خودم هم پیش از این افتخار همکاری با ایشان را نداشتم و واقعیتش خودم هم همچین حسی راجع به ایشان داشتم اما وقتی با ایشان کار کردم متوجه شدم اشتباه می کردم و حاج آقا واقعا انسان بزرگی هستند ، بین مربیانی که اسم بردم مرحوم حجازی واقعا شخصیت بزرگی بودند ، همان احترام و رفتاری که با بازیکنان بزرگ داشتند ، برای بازیکن کوچکتر تیم هم قائل بودند و آقای مایلی کهن نیز دقیقا چنین رفتاری دارند و واقعا برایشان فرق نمی کند . وقتی که ایشان برای بازیکنان جوان و میدان دادن به آنها و راهنمایی شان می گذراند مثال زدنی است .

ملوان کلاب : هواداران ملوان ؟

هواداران ملوان به معنای واقعی کلمه فوق العاده اند ، می گویند هواداران تبریزی پرشور هستند اما در مقابل هواداران ملوان قطعا نمی شود به آنها گفت پرشور ، حمایت آنها همیشه باعث دلگرمی ما بوده و اینکه زیر باران ۹۰ دقیقه ایستاده ما را تشویق می کنند نشان از عشق واقعی آنها به ملوان دارد. قطعا هوادارانمان لایق بهترین ها در فوتبال ایران هستند .

ملوان کلاب : صحبت پایانی ؟

تشکر می کنم از شما که حامی ملوان هستید ، از مجموعه ی مدیریت باشگاه ، کادرفنی ، بازیکنان و هواداران ممنونم که پشت به پشت یکدیگر تا اینجای کار تلاش کردند تا نتایج خوبی را کسب کنیم و صدر جدول باشیم . انشالله این حمایت و همدلی هواداران و تیم تا جشن قهرمانی و صعود به لیگ برتر ادامه داشته باشد .

 

علی سمرقندی

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net