/اختصاصی – شماره ۱۰ جوان ملوان این روزهای ملوان با پاس های ویران کننده و تکنیک بالایش این روزها یکی […]

/اختصاصی – شماره ۱۰ جوان ملوان این روزهای ملوان با پاس های ویران کننده و تکنیک بالایش این روزها یکی کلیدی ترین مهره های قوی سپید محسوب می شود . در آستانه دیدار ملوان و سپیدرود با شاهین ثاقبی هافبک-مهاجم خلاق ملوان که در آخرین بازی ملوان مقابل نماینده ی رشت سومین و آخرین گل سپیدپوشان را به ثمر رساند گفتگویی ترتیب دادیم که می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

 
 ملوان کلاب : ملوان نیم فصل دوم را با سه برد متوالی بسیار خوب شروع کرد.

خداروشکر تیم از وضعیت خوبی برخوردار است .بازیکنان جوانی داریم.  درست است عده ای به دلیل نبود مهاجم مرکزی نگران بودند و معتقد بودند در این پست نیاز به بازیکن داریم اما با تلاش مضاعفی که بازیکنان خوب تیم داشتند این کمبود تا اینجا احساس نشد . تیم یک دستی داریم ،خوب میدویم، تاکتیک های مد نظر کادرفنی به خوبی اجرا میکنیم وتا اینجا نتایج خوبی کسب کردیم و باید تلاش کنیم روند خوبمان را حفظ کنیم .

ملوان کلاب : وضعیت تیم برای بازی مقابل سپیدرود چطور است؟

خداروشکر بازی رفت را بردیم و برای حفظ روند خوبمان نگاهمان به این بازی است ، تیم ما در صدر جدول حضور دارد و بازیکنان با روحیه و انگیزه ی بالایی تمرینات را دنبال می کنند و در شرایط بسیار خوبی بسر می بریم /
شرایط این دیدار قطعا برای تیم مقابل دشوار تر است چون مقابل ملوان باید بازی کنند و برای رسیدن به ما در جدول نیاز به پیروزی دارند ولی مطمئن باشید که ما با درایت کادرفنی با برنامه در این دیدار ظاهر خواهیم شد و حتما به دنبال کسب پیروزی هستیم و
بنظرم با توجه به پیروزی ما در دور رفت و جایگاهمان در جدول در این بازی فشار بیشتر روی حریف است و ما می توانیم با آرامش به دنبال کسب حداکثر امتیازات بازی باشیم .
ملوان کلاب :با توجه به تجربه ای که سالهای اخیر با بازی در تیم ملی امید و جام باشگاه های آسیا کسب کردی چه توصیه ای برای بازیکنان جوان و کم تجربه تیم  دارید ، چون در ملوان این فصل بازیکنان زیادی هستند که تجربه ی حضور در میادین حساس تر را نداشته اند .

تیم ما از بازیکنان جوان تکنیکی زیادی برخوردار است. من سعی میکنیم که باتوجه به تجربه هایی که کسب کردم در تمرین ها و بازی ها همراه دیگر بزرگان تیم هر چیزی که لازم باشد را انتقال دهم . اگر بخواهند با انگیزه و روحیه توانایی های خود را به کار بگیرند قطعا نتیجه ی خوبی خواند گرفت ، این ملوان بازیکنانی دارد که می توانند سالها تیممان را تامین کنند .

ملوان کلاب : با توجه به اینکه پست تخصصی ات هافبک نفوذی است ، بازی به عنوان مهاجم چطور برایت چطور بوده ؟

پست اصلی من پشت فوروارد است و خودم علاقه ی زیادی به این پست دارم. نظر اقای مایلی کهن بود که در پست مهاجم به من بازی دهند و من هم مشکلی ندارم وهرجای زمین که لازم باشد با تمام وجود برای تیم کار میکنم  و چون تیم ما بیشتر روی زمین بازی می کند این مسئله باعث میشود من بیشتر به عنوان مهاجم کاذب بتوانم حتی به عقب تر هم بیایم و گاهی کار بازیسازی را انجام بدهم .

ملوان کلاب : کار کردن با محمد مایلی کهن ؟

من یک سال در تیم ملی امید شاگرد ایشان بودم و و الان هم در ملوان در خدمتشان هستم ، ایشان هم از نظر اخلاقی و هم از نظر فنی واقعا مربی بزرگی هستن و ثابت کردند که ترسی از بازی دادن به جوانان ندارند و شخصیت خاصی به تیم دادند. امسال تیمان هم یکدست شده و هم جوان، بازیکنان اعتمادبه نفس خوبی دارند و اینها نتیجه ی اعتماد سرمربی است.

ملوان کلاب : وضعیت باشگاه نسبت به سالهای قبلی که در ملوان حضور داشتی چگونه بوده ؟

من از نونهالان در ملوان بودم و در این تیم بزرگ شدم ، واقعا امسال شرایط بسیار خوبی داریم و تا به حال یادم نمی آید چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ امکاناتی و سفرها وضعیت به خوبی این فصل باشد که باید از آقای دنیامالی تشکر ویژه کنیم که یک تنه بار سنگین مشکلات تیمداری را به دوش کشیدند و شرایط خوبی برای تیم فراهم کردند .

ملوان کلاب : امسال لیگ برتری می شویم ؟

انشالله،با توجه به نتایجی کسب شده هیچ چیز دور  از دسترس نیست ، البته کار سختی پیش رو داریم و نباید به جایگاهمان در جدول و امتیازات کسب شده توجه کنیم و باید تلاشمان هر روز بیشتر شود و در بازی های خانگی امتیازی از دست ندهیم و در خارج از خانه نیز امتیاز کسب کنیم . انشالله بتوانیم فرم خوبمان را تا پایان فصل حفظ کنیم و فاصله را با رقبا بیشتر کنیم و در پایان فصل به لیگ برتر صعود کنیم .

ملوان کلاب : صحبت پایان با هواداران ؟

از همه ی هوادان کمال تشکر را دارم که در تمامی بازیهای ما سنگ تمام می گذارند و به معنای واقعی همراه تیم هستند و حمایتشان را دریغ نمی کنند . ملوان امسال جوان است و نیاز به این حمایت ها دارد ، انشالله در بازی پیش رو نیز بتوانیم با کسب پیروزی آنها را خوشحال و امیدوارتر به آینده ی ملوان کنیم .

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net