مربی تیم فوتبال ملوان گفت: با قدرت و اقتدار و کسب پیروزی‌های پی در پی به استقبال الگیلانو می رویم […]

مربی تیم فوتبال ملوان گفت: با قدرت و اقتدار و کسب پیروزی‌های پی در پی به استقبال الگیلانو می رویم

به گزارش “ملوان کلاب” به نقل از میزان، این روزها ملوان بندرانزلی در صدر جدول لیگ دسته اول یکه‌تازی می‌کند. شاگردان محمد مایلی کهن روز گذشته (پنج‌شنبه) هم با کسب پیروزی مقابل فولاد یزد به صدرنشینی خود ادامه دادند.

ایمان عالمی، مربی تیم فوتبال ملوان ، گفت: برد خوبی به دست آوردیم که به هیچ عنوان نمی‌توان لقب «اتفاقی» را روی آن گذاشت. در حقیقت این برد، اتفاقی بود که خودمان رقمش زدیم. ما از فولاد شناخت خوبی داشتیم و توانستیم با کسب یک برد خوب مقابل نماینده شایسته یزد، به صدرنشینی خود ادامه دهیم.

وی با اشاره به درخشش ملوان در نیم‌فصل دوم تصریح کرد: در سه بازی نخست نیم‌فصل دوم به سه پیروزی متوالی دست یافته‌ایم و قطعاً از آمادگی بسیار بالایی برخورداریم. هم محمد مایلی‌کهن و هم دیگر اعضای کادر فنی، تلاش خودشان را برای تداوم این روند انجام می‌دهند و هم بازیکنان متعهدانه در تمرینات حاضر می‌شوند. هر چند برای گفتن این حرف زود است اما واقعاً بچه‌ها هدفی جز بازگشت به لیگ برتر ندارند.

مربی تیم فوتبال ملوان تصریح کرد: صدرنشینی فعلی ما در لیگ هم از همین روحیه کادر فنی و بازیکنان نشأت گرفته است. البته صدرنشینی در هفته بیستم خیلی خوب است اما هدف اصلی تیم ما صدرنشینی در پایان لیگ است و این وظیفه‌ای است که به این آسانی محقق نمی‌شود و بازیکنان اهمیت این موضوع را می‌دانند.

دستیار محمد مایلی کهن تأکید کرد : در نقل و انتقالات، دو بازیکن از ما جدا شده‌اند و دو بازیکن را هم جذب کرده‌ایم. نفرات خوبی داریم و تنها در صورتی بازیکن جدید جذب می‌کنیم که از نفرات اصلی ما بهتر باشند. تیم بسیار خوبی داریم و بازیکنان جوان هم از ابتدای فصل بسیار پیشرفت کرده‌اند و این مورد باعث دلگرمی است. ما حتی از تیم ملوان ب هم بازیکن جذب کردیم تا نشان دهیم که به استعدادهای خودمان باور داریم.

عالمی در پایان، با اشاره به بازی حساس این هفته ملوان در رشت با سپیدرود گفت: با قدرت و اقتدار و پیروزی‌های پی در پی وارد «ال‌گیلانو» می‌شویم. این دربی معروف و جذاب به میزبانی تیم خوب سپیدرود رشت برگزار می‌شود که قهرمان نیم‌فصل اول بود و قطعاً برای پس گرفتن صدر به مصاف ما می‌آید. امیدوارم این بازی هم از نظر فنی تماشاگران دو تیم را سیراب کند و هم از نظر مسائل اخلاقی و بازی جوانمردانه، برای فوتبال ایران سرمشق باشد.