به گزارش  “ملوان کلاب” ، سایت ورزش آلمان در گزارشی وضعیت هافبک جوان تیم ملی ایران و عضو باشگاه روستوف […]

به گزارش  “ملوان کلاب” ، سایت ورزش آلمان در گزارشی وضعیت هافبک جوان تیم ملی ایران و عضو باشگاه روستوف را تحلیل‌کرده است.

این رسانه در گزارشی تحت عنوان وضعیت هامبورگ و عزت‌اللهی چه خواهد شد، نوشت: در رسانه‌های انگلیسی و فارسی شایعه‌ای انتشاریافته که هامبورگ ممکن است مقصد بعدی ستاره روستوف شود.

عزت‌اللهی تازه ۲۰ ساله شده و در بالاترین سطح لیگ حرفه‌ای روسیه، ۱۰ بازی انجام داده است که از این تعداد ۴ مسابقه در انتخابی  لیگ قهرمانان اروپا بوده و ۲ بازی نیز در این مسابقات انجام داده است. او حتی در جام حذفی روسیه نیز بازی کرده و با وجودی که پست بازی‌اش هافبک میانی است،‌می‌تواند در امور هجومی و یا دفاعی به کارگرفته شود.مطابق آنچه یک روزنامه چاپ استوک نوشته، این بازیکن از طرف استوک‌سیتی هم پیشنهاد گرفته که آن را رد کرده چرا که ظاهرا می‌خواهد مسیر خود را از آلمان انتخاب کند. همین گزارش عنوان می‌کند در بوندس‌لیگا، باشگاه هامبورگ جدی‌ترین تیم مورد نظر برای وی است. تیمی که بابتش مهدی مهدوی‌کیا، ستاره پیشین هامبورگی ها تماس گرفته است.

در این گزارش عنوان شده گزارشگر روزنامه هامبورگرمورگن‌پست نظر ستاره ایرانی سابق بندرنشینان را پرسیده است. از این جهت از قول وی عنوان شد:طبیعی است که این بازیکن را می‌شناسم و از مدت‌ها قبل مسیری را که طی کرده، تعقیب کرده‌ام.او بازیکنی است با یک متر و ۹۰ سانتی‌متر قد، از نظر بازی هوایی بسیار قوی است و حتی تکنیکی خوب دارد. عزت‌اللهی اکنون بازیکن ثابت تیم ملی است. البته مطلع نیستم که هامبورگ به او علاقمند است یا نه. من او را پیشنهاد نداده‌ام. چون اساسا این وظیفه من نیست.از من هم در این مورد سئوالی نشده است.

در پایان این گزارش عنوان شده حالا هواداران هامبورگ باید منتظر بمانند که آیا چنین انتقالی ممکن و میسر خواهد شد یا خیر.