اختصاصی – پوریا غلامی بازیکن ساروی ملوان در نیم فصل نخست لیگ دسته اول جام آزادگان یکی از بازیکنان تاثیرگزار […]

اختصاصی – پوریا غلامی بازیکن ساروی ملوان در نیم فصل نخست لیگ دسته اول جام آزادگان یکی از بازیکنان تاثیرگزار ملوان بود . در این بخش می توانید گفتگوی پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” با هافبک ۲۳ ساله ی ملوان را بخوانید.

ملوان کلاب : لطفا خودت را به هواداران و کاربران ملوان کلاب معرفی کن؟

۲۹ شهریور ۷۳ در ساری به دنیا آمدم و فوتبالم را از ۸ سالگی از پایه های پدیده ساری شروع کردم و تا جوانان در آنجا بازی کردم بعد به خونه به خونه رفتم و سه سال هم آنجا بازی کردم و الان هم در خدمت تیم دوستداشتنی ملوان هستم.
حسین برزگر و علی شفاعی در پدیده ساری و فرشاد پیوس ، محسن عاشوری ، حسین رحمانی ، مرتضی کرمانی مقدم و فرهاد کاظمی و اکبر میثاقیان و امسال هم آقای مایلی کهن مربیانی بودند که در طول این سالها افتخار شاگردی آنها را داشته ام .

ملوان کلاب : سابقه بازی در تیمهای ملی را داشته ای ؟

از ده تا پانزده سال پایه های تیم ملی بازی کردم.

ملوان کلاب : وضعیت تیم را در فصل جاری چطور میبینید ؟

خداروشکر نیم فصل اول با کمک هواداران و کادرفنی بخصوص آقای مایلی کهن روند خوبی داشتیم و تیم هم جوان هست و خوب نتیجه گرفتیم.به امید خدا در نیم فصل دوم با حمایت هواداران و همت بازیکنان و کادر فنی بتوانیم نتایج بهتری هم کسب کنیم و به لیگ برتر صعود کنیم.

ملوان کلاب : با توجه به سخت بودن بازی ها در نیم فصل دوم و اینکه بیشتر تیم ها بر خلاف ملوان در نیم فصل خود را تقویت کردند ، بنظرت شرایط در نیم فصل دوم چطور خواهد بود ؟

شرایط که سخت هست و با اینکه دو نفر از ما جدا شدند اما ما بازیکنان خوبی داریم و دونفر جایگزین هم آمدند و بازیکنان خوبی هستند و همه جوان و با انگیزه.درست است که همه تیم ها در حال تقویت هستند اما ما هم بازیکنان خوبی داریم از همه مهمتر تماشاگران خوبی داریم که برگ برنده ما هستند و امیدوارم با حمایت آنها و کادر فنی و بازیکنان صعود کنیم. هدف ما قطعا صعود به لیگ برتر است.

ملوان کلاب : بنظر از لحاظ مالی هم تیم در شرایط خوبی است .

سال های گذشته در ملوان نبودم اما امسال وضعیت مالی بسیار خوب بوده و تا الان ۴۵ درصد دریافتی داشته ایم.

ملوان کلاب : محمد مایلی کهن ؟

من شناختی از آقای مایلی کهن نداشتم و در این پنج شش ماهی که با ایشان کار کردم واقعا انسان خوب و شریفی و صاف و ساده هستند و از لحاظ فنی در سطح بالای قرار دارند و کار کردن با ایشان لذتبخش است ..

ملوان کلاب : صحبت پایانی با هواداران؟

مردم انزلی واقعا عاشق ملوان هستند ، در انزلی همه جا صحبت از ملوان هست به واقع میتوانم بگم در انزلی همه مردم به خوبی فوتبال را می فهمند و فهم بالایی از فوتبال دارند. خداراشکر رابطه خوبی با هواداران داشته ام و همیشه احترام متقابل وجود داشته و باید از آنها تشکر کنم که بنده را در تیم پذیرفتندو همیشه حامی و همراه ما هستند . واقعا حق مردم انزلی و ملوان نیست که در لیگ یک باشند انشاءالله امسال با صعود به لیگ برتر
مردم انزلی را خوشحال خواهیم کرد.

 

علی سمرقندی

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net