تیم پیکان تهران که فرهاد پورغلامی سرمربی اسبق ملوان انزلی یکی از مربیان آن است و “دستیار اول” مجید جلالی […]

تیم پیکان تهران که فرهاد پورغلامی سرمربی اسبق ملوان انزلی یکی از مربیان آن است و “دستیار اول” مجید جلالی محسوب می شود، در مسابقات هفته پنجم لیگ فوتبال ایران مقابل تیم سپاهان در اصفهان به نتیجه تساوی (۱ – ۱) رسید و در مکان سیزدهم جدول رده بندی باقی ماند.

به گزارش ملوان کلاب و به نقل از سایت روزنامه خزر، پورغلامی در مورد دلیل این تساوی به رغم آن که پیکان گل اول را نیز زده بود، گفت: “اگر حمل بر توجیه نکنید، فقط بدشانسی باعث شد که نتوانیم گل برتری خود را حفظ کرده و با پیروزی از اصفهان به تهران بیاییم. ما در دقیقه ۱۸ گل زدیم و بعد هم پنج موقعیت حتمی دیگر داشتیم که متاسفانه از دست دادیم و در نیمه دوم گل تساوی را خوردیم. حالا باید تلاش کنیم که امروز در تهران مقابل تیم نفت تهران آن دو امتیاز در اصفهان جبران شود.”

از پورغلامی درباره دیدار آخر ملوان در انزلی مقابل تیم “اکسین” پرسیدیم و او در پاسخ گفت: “در آن ساعت تمرین داشتیم و بازی ملوان را ندیدم. اما ملوان در این فصل تیم جوانی شده و به تدریج که هماهنگی لازم را به دست بیاورد، می تواند به پیروزی هایش ادامه بدهد و در جدول رده بندی لیگ یک کشور بالاتر برود.”