مهاجم تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت که صحبتی در مورد اظهارات سرمربی ماشین‌سازی ندارد و گذشت زمان همه چیز را ثابت […]

مهاجم تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت که صحبتی در مورد اظهارات سرمربی ماشین‌سازی ندارد و گذشت زمان همه چیز را ثابت خواهد کرد.

به گزارش ملوان کلاب،سعید دقیقی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد حرف‌های خطیبی که گفته بود بازیکنان باید کم کاری را کنار گذاشته و نان حلال به خانه ببرند گفت: گذشت زمان همه چیز را مشخص می‌کند، همیشه رعایت اخلاق و ادب را کرده‌ام و اصولم را رعایت می‌کنم. بحث ما فنی نبود و بحث اخلاقی بود. تحقیق و تفحص در این خصوص را برعهده کسانی می‌گذارم که کارشناس این مسائل هستند.

وی ادامه داد: در مورد مربی قبلی صحبتی ندارم ولی مربی جدیدم (فرهاد کاظمی) جزو ۳ مربی برتر فنی کشور است. به دنبال این هستم که بهترین عملکردم را در تیم سیاه‌جامگان داشته باشم. تمام تلاشم را در تیم سیاه‌جامگان می‌کنم و فکر می‌کنم حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

دقیقی در خصوص خداحافظی جلال رافخایی از دنیای فوتبال گفت: رافخایی بیشتر از من خسته بود. او پسر خیلی خوب و با معرفتی است. در یک ماهه اخیر فشار زیادی را تحمل کرد و همین موضوع باعث شد تصمیمی احساسی بگیرد. جلال راحت می‌تواند دو، سه سال دیگر فوتبال بازی کند. این مسائل در فوتبال زیاد پیش می‌آید و فکر می‌کنم جلال پس از مدتی به فوتبال برمی‌گردد.

بازیکن سیاه‌جامگان خاطرنشان کرد: در مدتی که در ماشین سازی بودم هیچ کم و کاستی از طرف مدیریت نبود و حمایت‌های خوبی از این تیم از سوی شهرداری تبریز می‌شد. من هم به خاطر دوستی‌ که با مدیرعامل باشگاه داشتم از حق و حقوق خود گذشتم، برای اینکه حرف و حدیث نباشد و از دوستی با دکتر سهرابی سوءاستفاده‌ای نشود. از هیچ کسی هم در ماشین‌سازی گله‌ای ندارم و امیدوارم این تیم در ادامه مسابقات موفق باشد.