سرمربی تیم اکسین البرز گفت: بازی امروز ملوان بندرانزلی و اکسین البرز یکی از زیباترین بازی‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های […]

سرمربی تیم اکسین البرز گفت: بازی امروز ملوان بندرانزلی و اکسین البرز یکی از زیباترین بازی‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور بود.

به گزارش ملوان کلاب و به نقل از تسنیم، فیروز کریمی عصر امروز در کنفرانس خبری پس از دیدار ملوان بندرانزلی در برابر اکسین البرز در ورزشگاه تختی بندرانزلی در مورد بازی اظهار داشت: بازی اکسین برابر ملوان یکی از زیباترین بازی‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور بود و دو تیم بازی تماشایی را از خود به نمایش گذاشتند.

سرمربی اکسین البرز با اشاره به شناخت کامل دو تیم از یکدیگر در مورد نحوه به گل رسیدن دو تیم بیان کرد: قبل از بازی به بازیکنان گفتم که باید از اشتباهات حریف یا توپ سوم به گل برسیم که این مسئله در مورد تیم اکسین اتفاق افتاد.

کریمی با اشاره به اینکه نتیجه این بازی برای وی دو سر برد بود در مورد نحوه دریافت گل از ملوان گفت: بازیکنان اکسین در دفع توپ اشتباه کردند و توپ سوم به بازیکنان ملوان رسید و آنها توانستند به گل برسند.

سرمربی اکسین با تاکید بر تکنیکی بودن این بازی در شرایط اکسین در این بازی توضیح داد: در یک بازی پایاپای در مقابل ملوان اسیر چند اشتباه پشت هم شدیم و ملوان یک تیم خوب شهرستانی است و در دیگر شهرستان‌ها چنین بازی را شاهد نبودم.

کریمی با اشاره به ضعف بدنی بازیکنانش در دقایق پایانی در مورد تعویض‌هایش گفت: بازی در برابر ملوان یک بازی تاکتیکی و فیزیکی بود که تا دقیقه ۹۰ بازی این روند ادامه داشت اما بازیکنان تعویضی اکسین به علت جوان بودن نتوانستند همانند بازیکنان با تجربه در میدان ظاهر شوند.

سرمربی اکسین با تاکید بر خوب بودن داوری در مورد کمک داور بازی اظهار داشت: در یک صحنه داور بازی از یک صحنه دور بود اما کمک داور بازی به صحنه خطا نزدیک بود و با توجه به دیدن صحنه به داور در اعلام خطا کمک نکرد و گفت که اعلام خطا از اختیارات داور بازی است.

وی افزود: در بین دو نیمه، کمک داور اول بازی این اعتراض من را انتقال داد و با توجه به اینکه کمک داوران همانند کمک خلبان هستند و در مواقع اضطراری باید به خلبان کمک کنند اما کمک داور بازی همانند داستان کوه و هواپیما عمل کرد.