سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش در مقابل اکسین البرز گفت: اکسین تیم باهوش و […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش در مقابل اکسین البرز گفت: اکسین تیم باهوش و منتظر اشتباهات ملوان بود.

به گزارش ملوان کلاب و به نقل از فارس، محمد مایلی کهن عصر امروز پس از پیروزی تیمش در مقابل اکسین البرز در ورزشگاه تختی این شهر با بیان اینکه بازی سنگین بود، اظهار کرد: هر دو تیم خوب بازی کردند و کیفیت بازی بسیار بالا بود.

وی ادامه داد: در شهر خودمان بودیم و باید از امتیاز میزبانی به خوبی استفاده می‌کردیم ضمن اینکه اکسین نیز تیم باهوش و منتظر اشتباهات بازیکنان ملوان بود.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با ابراز خرسندی از پیروزی مقابل اکسین البرز، تصریح کرد: از این برد بسیار راضی هستم و به مجموعه ملوان تبریک می‌گویم.

وی با بیان اینکه تیم ما با همدلی و همت بالا بازی می‌کنند، افزود: خیلی زود باید صحبت از صعود ملوان بزنیم اما هنوز یک هفته به آغاز لیگ دو تیم خود را بستیم و خرسندیم از اینکه توانستم از جوانان خوب شهر انزلی و کشور در ملوان بهره بگیریم.

مایلی‌کهن با اشاره به اینکه باید یاد بگیریم که از فوتبال لذت ببریم، خاطرنشان کرد: همه باید دست به دست هم دهیم تا هر روز تیمی بهتر از گذشته داشته باشیم.

وی آور شد: در رقابت باید رفاقت داشته باشیم و مانند دربی گیلان بازی امروز کمترین اهانت را داشت و همه باید به فوتبال استان و شهر خودمان کمک کنیم.