رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: سرمربی سپیدرود رشت آرامش دربی گیلان را بر هم زد و کارهای مسئولان برگزارکننده […]

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: سرمربی سپیدرود رشت آرامش دربی گیلان را بر هم زد و کارهای مسئولان برگزارکننده مسابقه را زیر سؤال برد.

به گزارش ملوان کلاب و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن‌زاده با اشاره به برگزاری بازی‌های هفته گذشته لیگ دسته اول اظهار داشت: بازی‌های هفته گذشته لیگ دسته اول فوتبال در حالی برگزار شد که شاهد تخلف انضباطی در سه مسابقه بودیم که به‌زودی و تا پایان هفته آرای تیم‌های متخلف را اعلام خواهیم کرد.

وی درباره دربی گیلان که بین دو تیم سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی برگزار شد، گفت: خوشبختانه مسئولان برگزارکننده این مسابقه با انجام کارهای فرهنگی شرایط مناسبی را برای برگزاری دربی گیلان فراهم کرده بودند. پیراهن‌های سفیدی بر تن افراد بود که حاوی پیام دربی گیلان بدون توهین بود.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: تماشاگران تیم میهمان و میزبان به تشویق تیم خود پرداخته و رفتارهای مناسبی در جریان بازی داشتند، اما متأسفانه در حین مسابقه از سوی علی نظرمحمدی، سرمربی تیم سپیدرود رشت تخلفاتی صورت گرفت که باعث شد آرامش بازی بر هم بخورد و کارهای فرهنگی مسئولان برگزارکننده این مسابقه زیر سؤال برود.

وی در خاتمه تصریح کرد: به‌عنوان ناظر انضباطی در این دیدار حضور داشتم و گزارش ناظر بازی را نیز در اختیار کمیته انضباطی قرار داده‌ام تا هر چه زودتر رأی انضباطی این دیدار پس از بررسی اعلام شود.