محمد آبشک نسبت به توهین های هواداران سپیدرود واکنش نشان داد . به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان […]

محمد آبشک نسبت به توهین های هواداران سپیدرود واکنش نشان داد .

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، محمد آبشک هافبک متعصب ملوان پس از توهین های زیادی که به وی در جریان بازی ملوان و سپیدرود و همچنین در فضای مجازی از سوی هواداران سپیدرود شد متنی را در صفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر کرد :

 

سلام
تو این چند سال که در خدمت تیم دوستداشتنى ملوان هستم خیلى حرفا هست راجع به من که میخوام راجع به چند موردش توضیحى بدم.
اول اینکه من نه گذشتمو فراموش کردم و نخواهم کرد، فوتبال رو از سپیدرود شروع کردم و از اینجا به فوتبال استان و بعدش هم با داماش به فوتبال کشور معرفى شدم و تشکر میکنم از همه طرفداراشون. و قدردان همه زحمت و تشویقاشون و ابراز علاقشون هستم همینطور که قدردان زحمات و تشویقاى طرفداراى ملوان هم خواهم بود.
هرگز دنبال تفرقه و حاشیه نبودم، در مقابل توهینایى هم که از روزى که اومدم ملوان بهم شد هیچ وقت کوچکترین حرفى نزدم و فقط سعى کردم از حاشیه دورى کنم و صحبتى راجع به حاشیه نداشته باشم، انتظارم در مقابل این بود که به تصمیمى که گرفتم احترام بزارن و شرایط بازیکن هم درک کنن هوادارا چون عمر حرفه اى یه فوتبالیست کوتاه هستش و این حق رو دارم که واسه خودم و آیندم تصمیم بگیرم. اومدن به ملوان شاید از نظر خیلیا اشتباه بود اما من بهترین انتخاب زندگى ورزشیم اومدن به ملوان میدونم و با تمام وجود این تیم و دوس دارم(چه باشم چه نباشم تو این تیم) چون هر اومدنى رفتنى هم داره. ?⚓️?
در مورد شادى بعد از زدن گل که خیلى از دوستان لطف داشتن و با توهیناشون از خجالت ما در اومدن باید بگم که درستِ بازیکنانى رو شاهد هستیم بعد از گل زدن به تیم سابق خوشحالى نمیکنن یا تو شادى گل شرکت نمیکنن، این موضوع موقعى صدق میکنه که طرفداراى اون تیم احترام بازیکن سابقشون رو داشته باشن، نه موقعى که با بدترین فجش و ناسزا ها بهش بخوان ازش استقبال کنن. اگه هر کدوم از اون افراد که ناراحت شدن بتونن فحش ٢ نفر رو تحمل کنن اون موقع من حق رو به شما میدم. در هر صورت من نمیخوام باعث دلخورى و آزردگى کسى بشم چون فوتبال که جاى خود داره، زندگى کوتاهتر از اون چیزى هستش که بخوایم باعث دلخورى و ناراحتى هم بشیم. من همه آدما رو یکسان میبینم و همه رو دوس دارم چه رشت چه انزلى هیچ فرقى نمیکنه واسم کى کجایى هست و چکارست، مهم آدمیت و انساس بودن و وجدان راحت داشتن هستش.
در آخر هم با احترامى که واسه همه تیمها و طرفدارا قایل هستم باید بگم مهم برام تیمى هستش که توش بازى میکنم و با جون دل بازى میکنم و حرفم و تو زمین بازى میزنم و براى موفقیت تیم همه تلاشم و میکنم.
ببخشید سرتون رو درد آوردم

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net