اختصاصی – این روزها ملوان بازیکنان جوان ، خوب و پرتلاشی را در ترکیب خود می بیند که یکی از […]

اختصاصی – این روزها ملوان بازیکنان جوان ، خوب و پرتلاشی را در ترکیب خود می بیند که یکی از این بازیکنان یاسر وکیلی بازیکن ریزنقش و تکنیکی قوهای سپید در خط هافبک است . این بازیکن ۲۵ ساله که سابقه ی دعوت شدن به تیم ملی امید را نیز در کارنامه دارد ، در تیمهای راهیان کرمانشاه ، صنعت نفت آبادان و نیم فصل دوم لیگ پانزدهم در نفت تهران حضور داشته است . 

پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفتگویی را با یاسر وکیلی بازیکن اهل میانه از استان آذربایجان شرقی ترتیب داده که می توانید در ادامه مطالعه نمایید :

 

ملوان کلاب : بازی هفته چهارم مقابل سپیدرود چطور بود ؟

بازی بسیار خوبی بود و فکر میکنم ما همه جوره از حریف سر بودیم و توپ و میدان در تمام بازی در اختیار ما بود و تیم حریف فقط دفاع می کرد . ما از دقیقه ۱ هجومی شروع کردیم و حتی پنالتی هم گرفتیم که متاسفانه به گل تبدیل نشد . معمولا می گویند تیمی که گل نزند گل میخورد اما فکر میکنم این روحیه ی بالا و میل به پیروزی بازیکنان بود که باعث شد با وجود اینکه ۲ پنالتی مان را حریف گرفته بود باز هم به دنبال پیروزی باشیم و با حملات پیاپی بالاخره بتوانیم در دقایق پایانی گل ۳ امتیازی را وارد دروازه ی حریف کنیم و یک شهر را خوشحال کنیم ، البته در این مورد به هیچ وجه نباید از هواداران غافل شویم که تا لحظه ی آخر حمایت کردند و با وجود از دست رفتن پنالتی هایمان دست از تشویق بر نداشتند و در واقع با صبرشان بزرگترین کمک را به ما کردند .

 

ملوان کلاب : چطور شد که به ملوان آمدی ؟ آیا این ارتباطی به دعوتت به تیم ملی امید در زمان آقای مایلی کهن داشت ؟

بله من در زمان سرمربیگری آقای خاکپور و همچنین مدیر فنی بودن آقای مایلی کهن به تیم ملی امید دعوت شدم و این باب آشنایی بود که باعث شد من به ملوان بیایم و افتخار این را داشته باشم که زیر نظر محمد مایلی کهن کار کنم ، البته سن من به تیم ملی امید نمیخورد و مسئولان تیم زمانی که میخواستیم برای مسابقات برویم این را متوجه شدند . احتمالاً بخاطر جثه ی کوچکم بود که فکر می کردند بازیکن رده ی امید هستم و من را دعوت کردند .

 

ملوان کلاب : از لحاظ فوتبالی شرایط خودت و تیم رو در این ۴ بازی چطور دیدی ؟

من که خداروشکر از وضعیتم راضی هستم و در این ۴ بازی تمام تلاش خودم را کرده ام که بهترین بازیهایم را برای ملوان انجام دهم ، فکر میکنم تیم هم شرایط خوبی داشته و ما باید راه آهن هم در انزلی می بردیم که متاسفانه موقعیت های بسیار خوبی را از دست دادیم و تیم راه آهن هم جز دفاع مطلق کاری نمی کرد و یک جورایی بازی ما را هم خراب می کرد .حتی خودم هم یک موقعیت خوب داشتم مقابل این تیم که متاسفانه توپ پله شد و به ساقم خورد و به بیرون رفت .

 

ملوان کلاب : اتفاقاً اکثر موقعیت هایی که در اون قرار میگیری با همکاری های دو نفره ای است که با ثاقبی داری مثل گلی که به اراک زدی یا همین موقعیت مقابل راه آهن . این کارهای دو نفره ی شما در عمق معمولا موقعیت های خوبی را برای ملوان به وجود می آورد .

به هر حال با آقا شاهین در تمرینات دائم کنار هم هستیم و داریم به هماهنگی خوبی می رسیم . ایشان بازیکن بزرگ و فوق العاده باهوشی است و خوشحالم که توانسته ایم هماهنگی خوبی به وجود بیاوریم و این را در زمین مسابقه پیاده کنیم .

 

ملوان کلاب : فکر میکنی ملوان پتانسیل صعود به لیگ برتر را دارد ؟

به نظر من تیم ما در چند هفته ی اخیر بهترین فوتبال را در میان تیمها ارائه کرده و در تمامی بازیها سر بودیم . به هر حال نام ملوان بزرگ است و تمام دوستان من که بازیهایم را تماشا کرده اند می گویند که ملوان از همه ی تیمها بهتر است و تنها تیمی هستیم که در لیگ ۱ در تمامی دقایق بازی سعی می کنیم روی زمین بازی کنیم و این مسئله ی خیلی مهمی است . اگر بتوانیم همینطور با انگیزه ادامه دهیم با اضافه شدن چند بازیکن به خصوص احمد آهی و عزیز معبودی که به علت مصدومیت تاکنون حضور نداشتند ، مدعی اول صعود به لیگ برتر هستیم . ما کادر فنی خیلی خوبی داریم که نقطه ی قوت ما در لیگ محسوب می شوند .

 

ملوان کلاب : برخورد بازیکنان قدیمی و مردم چطور بوده ؟

قبل از اینکه به انزلی بیایم همیشه می شنیدم که اینجا فضای مناسبی برای حضور بازیکنان غیر بومی وجود ندارد اما زمانی که آمدم برخوردها چه از سوی هواداران که فوق العاده بودند و چه بازیکنان قدیمی و بزرگ تیم مثل کاپیتانمان آقای یوسف زاده آقای آبشک و دیگر بازیکنان همیشه ایده آل بوده و هم در تمرینات رفیق هستیم و هم در بازیها با راهنمایی هاشون ما رو کمک میکنند و ما هم به حرف با تجربه ها گوش میکنیم و خدارو شکر تعامل و همدلی بسیار خوبی در تیم وجود دارد .

 

ملوان کلاب : صحبت پایانی با هواداران ملوان ؟

بازی اول در اراک که اولین تجربه ی حضور من در ملوان بود وقتی وارد زمین شدم و هواداران پر تعداد ملوان در استادیوم اراک را دیدم در درجه ی اول تعجب کردم و بعد از آن مصمم تر شدم و فرق ملوان با سایر تیمها را بیش از پیش فهمیدم . حتی بعد از آن بازی در بازیهای خانگی و حتی در یزد ، تیمی که سالها در سطح اول فوتبال ایران حضور داشته حال بعد از سقوط شاید خیلی ها منتظر این بودند که حمایتها از ملوان قطع شود یا به شکل گذشته نباشد ، اما هواداران ملوان فوق العاده هستند و ما باید با صعود به لیگ برتر جواب این حمایت ها را بدهیم .

 

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net