تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در دربی گیلان پیروز شد. به گزارش ملوان کلاب، در هفته چهارم رقابت های لیگ دسته […]

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در دربی گیلان پیروز شد.

به گزارش ملوان کلاب، در هفته چهارم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر امروز جمعه ۵ شهریور دو تیم هم استانی ملوان و سپیدرود به مصاف هم رفتند که در پایان ملوان با تک گل دیر هنگام حسین شنانی به برتری رسید.

این بازی از ساعت ۱۸ در استادیوم تختی بندرانزلی و با قضاوت محسن ترکی آغاز شد. در اولین دقیقه  این دیدار روی خطای بازیکنان سپیدرود یک ضربه ی پنالتی نصیب ملوانی ها شد که شاهین ثاقبی آن را از دست داد.

در دقیقه ۱۶ محمد رستمی هافبک اسبق ملوان که اکنون در تیم حریف بازی می کند به دلیل خطای شدید روی شهاب کرمی با کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد.

آخرین حادثه ی نیمه ی اول این دیدار در ثانیه های پایانی اتفاق افتاد و فرزاد جعفری مدافع شماره ۲ ملوان با دریافت دومین کارت زرد از بازی اخراج شد تا هر دو تیم در نیمه ی دوم ۱۰ نفره بازی کنند.

در اوایل نیمه ی دوم پنالتی دیگری با خطا روی کاپیتان ملوان سعید یوسف زاده برای میزبان به دست آمد و محمد آبشک که چند دقیقه ای از حضورش در زمین نمی گذشت پشت توپ قرار گرفت اما او نیز نتوانست آن را به گل تبدیل کند.

در ادامه نیمکت نشینان تیم سپیدرود و در راس آنان علی نظرمحمدی سرمربی این تیم با اعتراضات پیاپی به داور بازی و ایجاد حاشیه چند دقیقه ای بازی را دچار اختلال کرد و در نهایت نیز از نیمکت تیمش اخراج شد.

تلاش بازیکنان ملوان که فشار زیادی را روی دروازه ی حریف ایجاد کرده بودند در دقیقه ۸۶ به بار نشست و حسین شنانی مهاجم تازه نفس این تیم موفق شد گل ۳ امتیازی را وارد دروازه ی قرمزپوشان رشت کند.

ملوان با کسب امتیاز کامل از این دیدار خانگی با ۸ امتیاز به رده ی چهارم جدول صعود کرد.