امیدوارم که ما بتوانیم با دست پر از یزد برگردیم به گزارش ملوان کلاب، شهاب کرمی هافبک تیم ملوان در […]

امیدوارم که ما بتوانیم با دست پر از یزد برگردیم

به گزارش ملوان کلاب، شهاب کرمی هافبک تیم ملوان در گفتگویی با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی درباره دو بازی اخیر تیم ملوان گفت: بازی با راه آهن بازی خوبی بود و تیم ما خوب بازی کرد ولی تیم حریف آمده بود که یک امتیاز را بگیرد و موفق شد با نوع فوتبالی که ارایه داد یک امتیاز را بگیرد، ما در نیمه اول از موقعیتهایمان استفاده نکردیم و بازی مساوی شد ولی لیاقت ما برد بود.
وی درباره وضعیت تیم ملوان گفت: تیم ما در دو هفته ای که گذشت با دو تیم خوب راه آهن و آلومینیوم بازی کرد هر دوی این تیمها با بازیکنانی که جذب کردند جزو مدعیان لیگ آزادگان هستند ولی ما بالاتر از این دو تیم بودیم و با این شرایطی که من دیدم ملوان یکی از جدیترین گزینه های صعود به لیگ برتر است البته راه زیادی تا پایان لیگ باقی است و باید با همدلی و جدیت در تمرینات به این مهم دست پیدا کنیم.
کرمی درباره بازی با فولاد یزد گفت: آنها تیمی هستند که دیر شروع کردند و در هفته های گذشته خوب نتیجه نگرفتند امیدوارم که ما بتوانیم با دست پر از یزد برگردیم تا به روند خوبمان ادامه دهیم و همچنان در بالای جدول باقی بمانیم. ما تیم جوانی داریم و این جوانها در کنار با تجربه ها می توانند کمک شایانی به ملوان انجام دهند.