سرمربی ملوان بندرانزلی با بیان اینکه با هوشیاری می توانیم به صدر برسیم، گفت: نباید فراموش کنیم که ملوان بیشتر […]

سرمربی ملوان بندرانزلی با بیان اینکه با هوشیاری می توانیم به صدر برسیم، گفت: نباید فراموش کنیم که ملوان بیشتر از چند هفته است که شکل گرفته و به زمان بیشتری برای هماهنگی نیاز دارد.

به گزارش ملوان کلاب، محمد مایلی کهن در گفت‌وگو با تسنیم، درباره بازی چند روز گذشته ملوان با راه آهن اظهار داشت: بازی ملوان در برابر راه آهن یک بازی فشرده و سنگین برای هر دو تیم بود و به دلیل باخت تیم راه آهن در اولین بازی، این دیدار از اهمیت بیشتری برای آنها برخوردار بود.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با بیان اینکه گرفتن حداقل یک امتیاز از اهداف تیم راه آهن بود که توانستند به خواسته خودشان برسند، گفت: در مجموع عملکرد تیم ملوان خوب بود اما نتوانستیم از موقعیت هایمان به‌درستی استفاده کنیم.

مایلی‌کهن با بیان اینکه ما باید از بازی‌های خانگی خودمان حداکثر استفاده را کنیم، خاطرنشان کرد: یکی از اهداف تیم راه آهن استفاده از ضدحملات بود و ممکن بود از این شیوه به گل برسند اما در نهایت بازی مساوی شد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اعلام اینکه ملوان در آینده می‌تواند بهتر از این در میدان حاضر شود، تصریح کرد: نباید فراموش کنیم که ملوان بیشتر از چند هفته است که شکل گرفته و به زمان بیشتری برای هماهنگی نیاز دارد.

وی در مورد وضعیت خط حمله این تیم گفت: ملوان در ۲ بازی اخیر توانسته ۳ گل را به ثمر برساند و در بازی برابر راه آهن گلی به ثمر نرسانده است اما میانگین تعداد گل‌های زده برای هر بازی ۱.۵ گل است که این میزان تعداد گل نمی‌تواند رقم نامناسبی باشد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی اظهار کرد: به طور حتم اگر مهاجم خوبی در مجموعه باشگاه باشد ما از آن استفاده می‌کنیم اما دارایی و توانایی باشگاه همین مقدار است و می‌بایست از این بازیکنان بهره ببریم.

وی درباره نتیجه بازی برابر راه آهن گفت: فوتبال بدین گونه نیست که شما در تمام بازی‌ها برنده از زمین خارج شوید و ممکن است برنده یا بازنده از زمین فوتبال خارج شوید و هر تیمی با هوشیاری می‌تواند خود را در رده بالای جدول نگاه دارد و با یک هماهنگی کامل در مسابقات به پیروزی برسد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درباره بازی‌های آینده این تیم بیان کرد: در بازی اول در برابر آلومینیوم اراک هیچ شناختی نسبت به دیگر تیم‌ها وجود نداشت اما در بازی برابر راه آهن، فیلم‌های بازی را مورد آنالیز و تحلیل قرار دادیم.

مایلی کهن با اعلام اینکه تیم راه آهن نسبت به بازی گذشته تغییرات زیادی داشت، خاطرنشان کرد: در چند روز باقی مانده برای بازی آینده، تیم مقابل را مورد بررسی قرار می‌دهیم .