سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: نباید روی اعصاب تماشاگر راه برویم باید از فوتبال لذت ببریم. به گزارش ملوان کلاب […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: نباید روی اعصاب تماشاگر راه برویم باید از فوتبال لذت ببریم.

به گزارش ملوان کلاب به نقل از خبرگزاری فارس، محمد مایلی‌کهن پس از تساوی بدون گل مقابل راه اهن اظهار داشت: بازی فشرده و سنگینی برای هر دو تیم بود و راه اهن که بازی اول را در خانه باخته بود برای گرفتن یک امتیاز به انزلی آمد. در ضمن ما شانس‌های گلزنی خود را از دست دادیم و حریف هم روی ضد حمله فرصت گلزنی پیدا کرد. ما باید از امتیاز خانگی نهایت استفاده را ببریم. تیم ما یکی دو هفته است که شکل گرفته و به زمان بیشتری نیاز داریم و به تیم امیدوارم و انشالله در بازی‌های آینده بهتر ظاهر شویم.

وی ادامه داد: البته در لیگ همه بازی‌ها را نمی‌توان برد و ممکن است یک بازی برنده شوید و یک بازی ببازی و در مجموع تیم خودش را در بالای جدول نگه دارد.

سرمربی ملوان در مورد مشکل گلزنی تیمش و جذب مهاجم، گفت: اگر مهاجم خوب در اختیار داشته باشیم استقبال می‌کنیم اما در حال حاضر این مجموعه در خدمت ماست و باید از آنها استفاده کنیم.

وی افزود: در بازی آلومینیوم اراک شناختی از حریف نداشتیم اما فیلم بازی راه اهن را داشتیم و این تیم را آنالیز کردیم. انشالله همه دست به دست هم بدهیم که همه از فوتبال لذت ببریم و خودمان را از حواشی دور کنیم و فوتبال محلی برای لذت بردن است. شما دیدید که وقتی ما در موقعیت گلزنی بودیم اما بخاطر اینکه بازیکن حریف مصدوم شده بود توپ را به بیرون زدیم و در زندگی به اندازه کافی مشکل داریم و نباید روی اعصاب تماشاگران راه برویم. یک تیم برنده می‌شود و یک تیم می‌بازد و باید بهم احترام بگذاریم و نوع برخورد باید به شکلی باشد که در زمین با قدرت مبارزه می کنیم و هر تیمی برتر باشد برنده می شود فوتبال جنگ نیست. من برد سپیدرود رشت را تبریک می‌گویم و امیدوارم هم ما و هم آنها موفق باشند. نظرمحمدی هم به تیم ما تبریک گفت.

سرمربی ملوان در مورد کری خوانی گفت: کری خوانی با توهین فرق می‌کند. رشتی و انزلی نداریم همه مال ایران است. ایرلند و ایسلند و ولز باخت اما در نهایت همه تشویق کردند. نمی‌گویم کری نداشته باشیم. هواداران ما شعار زیبا می‌دادند و فوتبال باید همین باشد.