هافبک ایرانی باشگاه روستوف در جدال حساس هفته سوم تیمش در حالی نیمه دوم به میدان رفت که با یک […]

هافبک ایرانی باشگاه روستوف در جدال حساس هفته سوم تیمش در حالی نیمه دوم به میدان رفت که با یک گل به خودی شبی تلخ را در پطرزبورگ تجربه کرد.

به گزارش ملوان کلاب و به نقل از ورزش سه، سعید عزت الهی ملی پوش ایرانی روستوف در جدال برابر زنیت در پطرزبورگ در حالی وارد زمین شد که این تیم با نتیجه ۲-۰ از میزبان پیش بود و به خاطر اخراج یکی از بازیکنانش ۱۰ نفره بازی را ادامه می داد.

عزت الهی که امیدوار بود در ادامه بازی های خوبش به روستوف کمک کند تا به یک برد شیرین خارج از خانه برسد در طول نیمه دوم جنگ های دیدنی با ستاره های میزبان داشت از جمله خاوی گارسیا اسپانیایی، ازکوئل گارای آرژانتینی و اکسل ویتسل بلژیکی اما این نبردها در نهایت خاطره خوشی برای این بازیکن ایرانی به جا نگذاشت.

سعید در زیر بار فشارهای میزبان برای فرار از شکست در دقیقه ۷۲ بازی اشتباه مرگباری انجام داد و روی یکی از سانترهای بازیکنان زنیت گل به خودی عجیبی وارد دروازه روستوف کرد تا بازی به تساوی کشیده شده و روحیه هم تیمی هایش خراب شود تا در ادامه این تیم گل سوم را پذیرفته و با یک شکست تلخ پطرزبورگ را ترک کند.

این اولین شکست روستوف رد فصل جدید روسیه بود، نتیجه ای که نایب قهرمان فصل گذشته را در رده هفتم جدول قرار داد تا در غیاب بردی اف و آزمون تیره روزی های تیم روسی در آستانه جدال حساس با آژاکس در پلی آف لیگ قهرمانان اروپا ادامه داشته باشد.

01134234

01134230

01134231

01134232

01134233