در شرایطی که غفور جهانی برای فصل جدید با تیم ملوان بندرانزلی قطع رابطه کرده، حضور او در تمرین ملوان […]

در شرایطی که غفور جهانی برای فصل جدید با تیم ملوان بندرانزلی قطع رابطه کرده، حضور او در تمرین ملوان تا حدی عجیب و سئوال برانگیز بود.

به گزارش ملوان کلاب به نقل از ” دی اسپورت ” ، در شرایطی که غفور جهانی برای فصل جدید با تیم ملوان بندرانزلی قطع رابطه کرده، حضور او در تمرین ملوان تا حدی عجیب و سئوال برانگیز بود. غفور جهانی در این مورد گفت: این تصمیم خود را به دلیل علاقه اش به تیم ملوان دانست: “از چهل و چند سال قبل تا امروز من با ملوان زندگی کرده ام و این تیم را مثل فرزندانم دوست دارم. ماندن یا نماندن من در ملوان، پست و عنوان داشتن یا نداشتن، مهم نیست. مهم تر از هر چیزی موفقیت ملوان است. من و چند نفر دیگر از پیشکسوتان به تمرین ملوان رفتیم تا در ضمن به محمد مایلی کهن خیرمقدم بگوییم.”

من از حدود چهل سال پیش با مایلی کهن دوست و رفیق هستم و بارها رویاروی هم و چند بار در کنار هم بازی کرده ایم و آرزویم موفقیت تیم ملوان انزلی با او و دیگر همکارانش است.”

غفور جهانی در پاسخ به این سئوال که آیا با مایلی کهن درباره بازگشت پژمان نوری و مازیار زارع به ملوان نیز حرفی زده یا نه؟ گفت: “من هیچ حرفی درباره بازیکنان ملوان به مایلی کهن نزدم . البته تجربه این دو نفر در مسابقات لیگ یک کشور می تواند به ملوان کمک کند. اما در مورد آمدن آن ها فقط سرمربی تیم باید تصمیم بگیرد.”