جلسه ۴ ساعته احمدزاده و رضاییان برای سرمربی گری ملوان بی نتیجه بود. به گزارش ملوان کلاب به نقل از […]

جلسه ۴ ساعته احمدزاده و رضاییان برای سرمربی گری ملوان بی نتیجه بود.

به گزارش ملوان کلاب به نقل از کاپ، دیشب جلسه ای ۴ ساعته بین احمدزاده و رضاییان برای سرمربی گری ملوان برگزار شد که در نهایت طرفین به توافق نرسیدند. گویا مدیریت باشگاه ملوان شروطی داشته که مورد قبول احمدزاده قبول نگرفته است.

در ضمن در حین جلسه دیشب بود که سایت باشگاه شاهین بوشهر، سرمربی شدن احمدزاده در این تیم را روی خروجی خود قرار داد.

احمدزاده در پاسخ به این سوال که به چه دلیل سرمربیگری تیم فوتبال ملوان بندرانزلی را نپذیرفته است پاسخ داد:جلسه ما از ساعت ۲۱ آغاز شد و تا ساعت ۱ بامداد به طول انجامید در این جلسه آقای رضائیان سه شرط داشتند که این شروط مورد قبول من نبودند و به همین دلیل با یکدیگر به توافق نرسیدیم.

احمدزاده در مورد شروط مسعود رضائیان گفت : به هر شکل ترجیح میدهم که این صحبتها در رسانه ها مطرح نشود ولی همینقدر میگویم که هر مربی باید این اختیار عمل را داشته باشد تا کادر فنی خود را خودش انتخاب کند و به همین دلیل با تمام احترامی که برای هواداران ملوان قائلم اما با این شرایط قادر به همکاری با باشگاه ملوان نبودم.

احمدزاده در پاسخ به این سوال که باشگاه ملوان برای بودن و یا نبودن برخی از اشخاص در کادر فنی خط قرمز تعیین کرده است گفت: هواداران ملوان من را به خوبی میشناسند من کسی نیستم که زیر بار خط قرمز کسی بروم .

@MalavanClub