اتفاقات و اخبار جالبی از جلسه ی امروز دو تن از اعضای هیئت مدیره با اعضای کمیته فنی باشگاه منتشر […]

اتفاقات و اخبار جالبی از جلسه ی امروز دو تن از اعضای هیئت مدیره با اعضای کمیته فنی باشگاه منتشر شد که مرور آن خالی از لطف نیست .

احمدزاده در آستانه ابقا در ملوان

هیات مدیره ملوان ظهر امروز تشکیل جلسه داد.

به گزارش کاپ، جلسه هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی ظهر امروز در دفتر باشگاه ملوان برگزار شد، موضوع جلسه هیات مدیره انتخاب سرمربی و کادر فنی تیم ملوان است.

به نظر می رسد محمد احمدزاده گزینه نهایی هیات مدیره ملوان باشد و این مربی در آستانه ابقا قرار دارد.

————————————————————————
احمدزاده از گزینه های ملوان خارج شد

سرمربی فصل گذشته ملوان انزلی به احتمال فراوان هدایت این تیم در لیگ جدید برعهده نخواهد داشت.

به گزارش  “ورزش سه”، محمد احمدزاده که در اواخر فصل اخیر لیگ برتر سرمربی ملوان شد و نتوانست این تیم را از سقوط به لیگ دسته اول نجات دهد جزء نفرات مد نظر این باشگاه پرطرفدار نیست.

بر اساس اخباری که از آخرین جلسه مسؤولان باشگاه ملوان انتشار یافته احمدزاده از گزینه‌های سرمربیگری این تیم خارج شده است و به دلیل نتایج ضعیفی که این مربی در فصل اخیر لیگ برتر گرفته و همچنین عملکرد ضعیف در شهرداری اردبیل که موجب سقوط آن به لیگ دسته دوم شد، ملوانی‌ها قصد ندارند با این مربی همکاری کنند.

ملوانی‌ها که طاقت دوری از لیگ برتر ندارند می‌خواهند با یک مربی که کارنامه موفق‌تری از احمدزاده داشته همکاری کنند تا بتوانند به سطح اول فوتبال ایران برگردند.

————————————————————————

به گزارش “ملوان کلاب” انتشار دو خبر پر از تناقض از یک جلسه ی چند ساعته با حضور دو عضو محترم هیئت مدیره آقایان محمود بدیعی فر و رضا پورشعبان ، مدیرعامل باشگاه مسعود رضاییان و تنی چند از پیشکسوتان به عنوان اعضای کمیته فنی باشگاه از جمله نصرت ایراندوست ، محمود پیشگاه هادیان و غفور جهانی در دو خبرگزاری پربازدید کشور که بی شک این خوراک خبری از همین شهر به آنها رسیده !

اساساً   چگونه می شود در جلسه ای که سه عضو از پنج عضو هیئت مدیره بخصوص ریاست هیئت مدیره حضور نداشته ، به ابقاء یا برکناری سرمربی یک تیم رای داد که چنین اخباری از این جلسه بیرون آمده است !

باید دید چه کسانی از این آشفته بازار انتخاب سرمربی ملوان سود می برند که هرکدام به سود طیف خاص خود اخبار را به رسانه های کشور منتقل می نمایند . ملوان همچنان بدون سرمربی و بی هدف روزها را سپری می کند و فرصت ها را ازدست می دهد و انتشار و انتقال چنین اخبار ضد و نقیضی ، نتیجه ای غیر از بازی با روح و روان هواداران خسته ی قوی سپید را در پی نخواهد داشت .