غفور جهانی که خاطره گل به یاد ماندنی او به استرالیا برای صعود به جام جهانی‌ ۱۹۷۸ آرژانتین هرگز از […]

غفور جهانی که خاطره گل به یاد ماندنی او به استرالیا برای صعود به جام جهانی‌ ۱۹۷۸ آرژانتین هرگز از یادها نمی‌رود این روزها برای ملوان به شدت ناراحت است.

به گزارش ملوان کلاب به نقل از سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ غفور از ملوان و وضعیت بلاتکلیف این تیم و آینده‌ای که واقعاً نامعلوم است بیم دارد.
***

* خلاصه شما دسته اولی هستید یا لیگ برتری؟ کسی این نکته را نمی‌داند!
من هم مثل شما هستم. چون خبر ندارم مسئولان می‌خواهند با ملوان چه کنند. واقعاً این مردم تا کی باید صبر کنند؟ آیا حق انزلی‌چی‌ها این است؟ این همه سال با آبرو در فوتبال کشور حضور داشته‌ایم اما مانده‌ایم چرا با این ملوان چنین می‌کنند؟

* شما فکر می‌کنید در شرایطی که زمانی برای آماده‌سازی ملوان وجود ندارد چه باید کرد؟
به نظر من دست روی دست گذاشتن بدترین اتفاق ممکن است. ملوان را باید هر طور شده ببندیم. حتی برای لیگ آزادگان! یعنی در حال حاضر که می‌گویند اجازه حضور در لیگ برتر را نداریم ناامید نشویم و شروع کنیم به بستن تیم. ما در انزلی، پتانسیل فراوانی داریم. دست ما در فوتبال هرگز خالی نمی‌شود. از شهرهای دیگر هم می‌توانیم بازیکن بگیریم. سرباز نیز می‌گیریم. خلاصه هر طور شده تیم را باید ببندیم.

* خب در این صورت باز هم معلوم نیست لیگ یکی هستید یا برتری!
وقتی تیم را ببندیم و تمرینات شروع شود و دوران آمادگی و بدنسازی را پشت ‌سر بگذاریم لااقل می‌گوییم یک کار مفید انجام داده‌ایم. در این صورت حتی اگر بگویند در لیگ برتر هم بازی کنیم می‌توانیم با اضافه کردن دو، سه بازیکن دیگر آماده و مهیای حضور در این لیگ شویم. ختم کلام این است که ما باید دست از حاشیه‌ها برداریم و بیکار ننشینیم.

* فکر می‌کنید ملوان را سرانجام به لیگ برتر بیاورند؟
واقعاً مثل کلاف پیچیده است. من این را می‌دانم که ملوان چه در لیگ برتر چه در لیگ آزادگان، گلیم خودش را از آب بیرون می‌کشد. فقط باید بازیکنان خود را بگیریم و تمرینات را آغاز کنیم. حواس‌مان هم در این راه خیلی جمع باشد.