رهنما :فدراسیون فوتبال به صورت جزیره‌ای عمل می‌کند/ تمام تلاشم را برای انتقال امتیاز نفت انجام می‌دهم مدیرکل ورزش و […]

رهنما :فدراسیون فوتبال به صورت جزیره‌ای عمل می‌کند/ تمام تلاشم را برای انتقال امتیاز نفت انجام می‌دهم

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: فدراسیون فوتبال حق دخالت در انتقال امتیاز نفت به ملوان را ندارد
مسعود رهنما در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درباره موضع اداره کل ورزش و جوانان گیلان در قبال انتقال امتیاز نفت تهران به ملوان اظهار داشت: ما تمام تلاش خودمان را برای انتقال امتیاز نفت به ملوان انجام می‌دهیم و اقدا‌م‌هایمان را بر اساس قوانین و دستورالعمل‌ها خواهد بود.

وی افزود: متاسفانه فدراسیون فوتبال به صورت جزیره‌ای فعالیت می‌کند و در فدراسیون فوتبال حق هیچ دخالتی در این انتقال ندارد، اما متاسفانه در این باره تنها ارگان‌هایی که برای انتقال امتیاز باشگاه نفت به ملوان باید نظر بدهند هیئت فوتبال استان تهران و اداره کل ورزش و جوانان این استان است.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به اینکه بیشتر تیم‌های لیگ برتری بدهکار هستند تصریح کرد: سازمان لیگ باید طوری عمل کند که شفافیت مالی به وجود بیاید. در حال حاضر تنها از ملوان به عنوان تیم بدهکار یاد می‌شود، در حالیکه اینگونه نیست.
رهنما در پاسخ به این سوال که چرا اداراه کل ورزش گیلان در فصل قبل حمایتی از تیم ملوان انجام نداد گفت: ما هر کاری از دستمان بر‌می‌آمد انجام دادیم. حتی ورزشگاه را به صورت مجانی در اختیار آنها قرار دادیم و هیچ پولی دریافت نکردیم.

وی ادامه داد: با مدیرکل ورزش وجوانان استان تهران برای انتقال نفت به انزلی مذاکره خواهم کرد و هیئت فوتبال استان گیلان نیز باید با همتای تهرانی خود رایزنی کند.