فرهاد پورغلامی که به تازگی پیشنهاد سرمربیگری ملوان را پذیرفته بود درست چند ساعت قبل از معارفه ی خود از سمت خود استعفا داد .

پورغلامی که به تازگی پیشنهاد سرمربیگری ملوان را پذیرفته بود درست چند ساعت قبل از معارفه ی خود از سمت خود استعفا داد .

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، وی در رابطه با دلیل این استعفای ناگهانی گفت : « من از روز دوشنبه که با باشگاه ملوان به توافق رسیدم کار خود را رسماً آغاز کردم و سعی کردم برای تمرکز بیشتر در طول روز کارهایم را در هتل انجام دهم و تمام این چند روز به کارهای تیم ملوان رسیدگی کنم . حتی شب گذشته در جلسه ی هیئت مدیره شرکت کردم و برنامه های خود را برای اعضای محترم هیئت مدیره به صورت پاور پوینت تشریح کردم و در جلسه ای جداگانه با مدیرعامل باشگاه آقای رضاییان نیز برنامه هایم را در میان گذاشتم و مشکلی وجود نداشت . »

وی ادامه داد : « من کاملا آماده ی این جریان بودم اما صبح امروز که داشتم از خانه برای مراسم معارفه بیرون می آمدم متوجه این شدم که همسر و فرزندانم استرس شدیدی دارند و اصلا حال خوبی ندارند .  البته این اصلا به این دلیل نبود که دوست نداشته باشند من در ملوان مربیگری کنم ، خیر آنها هم مانند من عاشق ملوان هستند اما نگران تکرار وقایع گذشته بودند و واقعا فوتبال ارزش آن را ندارد که خانواده ی من تا این حد ناراحت باشند و استرس داشته باشند . »

پورغلامی افزود : «باور کنید از روزی که این پیشنهاد را پذیرفتم انقدر درگیر کار بودم حتی فرصت نکردم با خانواده ام مشورت کنم و نظرشان را جویا شوم ولی امروز که این شرایط را دیدم ابتدا با دکتر دنیامالی تماس گرفتم که ایشان در دسترس نبودند ، سپس با آقای رضاییان صحبت کردم و تصمیمم را با ایشان در میان گذاشتم . »

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net