اختصاصی – ملوان بندرانزلی با خرید امتیاز نفت تهران در لیگ برتر ماندنی شد . به لیگ برتری که ناجوانمردانه […]

اختصاصی – ملوان بندرانزلی با خرید امتیاز نفت تهران در لیگ برتر ماندنی شد .

به لیگ برتری که ناجوانمردانه و غیرفوتبالی از آن کنار گذاشته شدیم و علیرغم همه تلاشمان مجبور به ترک آن شدیم « سلام میگوییم » تا دوباره حضورمان به آن رنگ و بویی خاص ملوانی ها بدهد و باز هم آوای قوهای سپید در آسمان آن طنین انداز گردد .« بالاخره تلاشها به سرانجام رسید و ملوان با خرید نهایی امتیاز تیم نفت تهران به لیگ برتر بازگشت . »

ما دوباره بازگشتیم تا لیگ برتر هیچگاه دلتنگ قوهای سپید و آواز بی بدیلشان نشود و طعم تلخ لیگ برتر بدون ملوان بیش از این کام تلخ شمالی ها را تلخ ننماید . بی نهایت از این اتفاق میمون و خجسته مسروریم و امیدواریم این بازگشت مرهمی بر دل رنجور همه آنانی که در طی این مدت متحمل فشارهای سنگینی شدند باشد . واقعاً انگار این لیگ بدون ملوان چیزی کم داشت و شور و نشاط و هیجانی نه در خور لیگ برتر را به همراه داشت انگار لیگ برتر بیشتر از این نتوانست دلتنگ ملوانی ها و فریادهای شورانگیزشان که آسمان شهر را میلرزاند باشد . ما دوباره به لیگ برگشتیم تا یک بار دیگر فرصت داشته باشیم بگوییم شهر کوچکی داریم اما شانه به شانه بزرگانی که به اشاره شان شهری جابجا میشود خواهیم آمد و بزرگی مان را نشان آنان خواهیم داد .
از تمام کسانی که در محقق شدن این رویا تلاش نمودند علی الخصوص ریاست محترم هیات مدیره ، جناب آقای دکتر احمد دنیامالی که انصافاً کوشش فراوانی در انجام این توافق سرونوشت ساز انجام دادند تشکر و سپاسگذاری مینماییم و امیدوارم امروز سرآغاز فصل جدیدی در تولد ملوانی قدرتمند و هدفمند باشد . همچنین ضمن همدردی با همه کسانی که تلاش فراوانی در برهم خوردن این موضوع داشتند و تلاش کردند هر تیمی به غیر از ملوان برنده مزایده گردد اعلام میداریم ما فقط و فقط به چیزی که به ناحق از دست داده بودیم رسیده ایم و اگر شما نگران فوتبال بودید خیلی زودتر از اینها باید در مقابل ظلم آشکاری که بارها و بارها در حق ملوان روا شد اعتراض میکردید اما سکوت کردید تا کار بدینجا بکشد . در هر حال ضمن تبریک مجدد به همه ملوانی ها و ضمن سپاس دوباره از همه دوستانی که قدمی در تحقق این رویداد ارزشمند داشته اند اظهار امیدواری میکنیم که این بار با برنامه ای بهتر و مدیریتی هدفمندتر برای حضور در لیگ برتر و انشاالله لیگ دسته یک گام به میدان گذاریم تا به آنچه که استحقاق آنرا داریم دست یابیم . به امید روزهای بهتر برای سپیدپوشان محبوب .
رضا مظلوم

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net