اختصاصی – ملوان پاکت پیشنهادی خود را تحویل مسئولین مربوطه مزایده باشگاه نفت تهران داد . به گزارش پایگاه اینترنتی […]

اختصاصی – ملوان پاکت پیشنهادی خود را تحویل مسئولین مربوطه مزایده باشگاه نفت تهران داد .

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، باشگاه ملوان به عنوان آخرین تیم سقوط کننده به دسته اول فوتبال ایران ، اقدام به خرید امتیاز لیگ برتری باشگاهِ در معرض انحلال نفت تهران کرده است و در حالی که تا ساعت ۱۵ روز سه شنبه ۱۱ خرداد مهلت تحویل پاکت پیشنهادی متقاضیان بود ، نمایندگان باشگاه ملوان در واپسین ساعات پاکت پیشنهادی خود را تسلیم کمیته برای بررسی شرایط خریداران ، کردند .

 

به گفته ی عیسی آل اسحاق دبیر کمیته واگذاری باشگاه نفت تهران پاکت های متعددی از سوی افراد و ارگان هایی که خواهان خرید امتیاز باشگاه نفت هستند به دست این کمیته رسیده است .
آل اسحاق تصریح کرد: این پاکت ها را تا عصر امروز جمع آوری خواهیم کرد و در اختیار کمیته چهار نفره ای که برای بررسی شرایط خریداران تشکیل شده قرار می دهیم.
به گفته وی، این کمیته چهار نفره را نمایندگان وزارت نفت، وزارت ورزش و شرکت ملی نفت تشکیل می دهند.
آل اسحاق در پاسخ به این سوال که در بین خریداران، نمایندگان دیگر شهرها نیز وجود دارند؟ بیان داشت: هنوز پاکت ها باز نشده که به طور دقیق درخصوص هویت درخواست کنندگان اظهار نظر داشته باشیم.
باشگاه نفت درحالی روند واگذاری امتیاز خود را طی می کند که از باشگاه ملوان انزلی به عنوان یکی از خریداران اصلی نام برده می شود، اما مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرده است که اجازه خروج این باشگاه از تهران داده نخواهد شد.