اختصاصی – سنگربان شماره یک روزهای پایانی فصل ملوان برای دومین اردوی متوالی توسط کارلوس کی روش به تیم ملی […]

اختصاصی – سنگربان شماره یک روزهای پایانی فصل ملوان برای دومین اردوی متوالی توسط کارلوس کی روش به تیم ملی بزرگسالان ایران دعوت شد .

پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” با نیما میرزازاد دروازه بان ۱۹ ساله انزلیچی تیم ملی ، در هتل آزادی محل اردوی تیم ملی ایران دقایقی را به گفتگو نشست که می توانید در ادامه مطالعه نمایید .

 

نیما میرزازاد در خصوص سقوط ملوان به لیگ دسته اول به “ملوان کلاب” گفت : «نمی توان گفت شخص خاصی در این سقوط مقصر است ، فوتبال یک ورزش گروهی است و همه ی ما در این اتفاق بد مقصر هستیم . اتفاقات بسیار زیادی از ابتدای فصل دست به دست هم داد که موجب شد کار این تیم که عشق همه ی مردم انزلی است به اینجا برسد . ملوان با این همه سابقه و هوادار و بازیکنان بزرگی که به فوتبال ایران تحویل داده است حقش نیست با این همه مشکلات دست به گریبان باشد . »

 

میرزازاد ادامه داد : « من خودم انزلیچی هستم و می دانم همه ی انزلیچی ها ملوان را جزئی از خانواده ی خود می دانند و مانند خانواده ی خود دوستش دارند . امثال غفور جهانی و سیروس قایقران و پژمان نوری و مازیار زارع و سعید عزت الهی و خیلی بازیکنان بزرگ دیگر از دل همین تیم و همین شهر به فوتبال ایران معرفی شدند و این نشان می دهد چه پتانسیلی فوتبال انزلی دارد و امروز فقط می توان تاسف خورد که این اتفاق برای ملوان افتاده و باید از همه ی توان و ظرفیت هایمان برای بازگشت دوباره به لیگ برتر استفاده کنیم زیرا جایگاه واقعی ملوان حضور در لیگ دسته اول نیست . »

 

وی در خصوص دعوت مجدد به تیم ملی بزرگسالان افزود : « من فوتبالم را مدیون ملوان هستم و از نونهالان در آکادمی این باشگاه پرورش یافتم و از سن جوانان نیز مستقیم به رده ی بزرگسالان رفتم و یکی از آرزوهایم این است که سنگربان اول تیم شهرم ملوان باشم و با این تیم به اوج برسم . اینکه توانستم نظر کادرفنی تیم ملی بزرگسالان را جلب کنم واقعا باعث خوشنودی من است و تمام تلاشم این است که بتوانم با حضوری قدرتمند پرچم انزلی را در تیم ملی بالا نگاه دارم و به تیم ملی کشورم کمک کنم .»

 

دروازه بان جوان ملوان اضافه کرد : «قطعا سال بعد هم در خدمت ملوان هستم و امیدوارم با کمک همه ی مسئولین بتوانیم تیم قدرتمندی در فصل آینده داشته باشیم و با کمک و همیاری هواداران ملوان را دوباره به سطح اول فوتبال ایران و جایگاه واقعی اش بازگردانیم و مطمئناً نام ملوان آنقدر بزرگ است که بتوانیم این کار را انجام دهیم .»

 

وی در پایان به ملوان کلاب گفت : « همه ی ما مدیون هواداران هستیم ، بی شک تنها آنها بودند که کارشان را همیشه به درستی انجام دادند و در هر شرایطی حامی و پشتیبان ما بودند ، ملوان هیچگاه در هیچ شهری غریبه نبود و من و همه ی بازیکنان شرمنده ی آنها هستیم ،ملوان به هوادارانش وابسته است و بی شک با کمک آنها ملوان می تواند هر کار سختی را انجام دهد . »

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net