رئیس هیات مدیره باشگاه فوتبال ملوان گفت: باید بنشینیم با مسئولان صدا و سیما تعامل داشته باشیم و واقع‌بینانه […]

 

رئیس هیات مدیره باشگاه فوتبال ملوان گفت: باید بنشینیم با مسئولان صدا و سیما تعامل داشته باشیم و واقع‌بینانه موضوع حق پخش را پیش ببریم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در حالی امروز برگزار شد که دنیامالی در صحبت‌های خود اظهار داشت: اصلاح اساسنامه، مجمع فوق‌العاده می‌خواهد.

 

 

 

وی در پاسخ به این سوال که گویا شنیده شده دو هفته آخر لیگ قرار است پخش مستقیم نداشته باشد آیا این موضوع صحت دارد یا خیر؟ گفت: در مورد پخش مستقیم صحبتی نشده است.

 

 

 

وی در واکنش به این سوال که ظاهرا گفته‌اند به خاطر اینکه صدا و سیما حق پخش مستقیم را نداده قرا راست چنین تصمیمی گرفته شود آیا مطلع هستید یا خیر؟ گفت: نه به نظرم نمی‌آید چنین اتفاقی بیفتد. من به عنوان یک شخص ورزشی این توصیه را نمی‌کنم. باید بنشینیم با مسئولان صدا و سیما تعامل داشته باشیم و واقع‌بینانه این موضوع را پیش ببریم. دو بازی بیشتر نمانده است و مردم را از این دو دیدار محروم نکنیم. این دو دیدار بسیار برای بالای جدولی‌ها و پایین جدولی‌ها در لیگ برتر مهم است.

 

 

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا ملوان امسال در لیگ برتر می‌ماند یا خیر؟ گفت: قطعا می‌گویم که ملوان افتادنی نیست. ملوان ان‌شاءالله در لیگ برتر می‌ماند.

 

 

 

دنیامالی در پاسخ به این سوال آیا تغییرات دارید یا خیر؟ گفت: حتما تغییرات خواهیم داشت.

 

 

 

رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان در پاسخ به این سوال که آیا تغییرات در بخش بازیکن است یا مربی؟ عنوان کرد: به هر صورت ما دنبال این هستیم که تیم جوانی را تشکیل دهیم. ما این توانایی‌ را در بخش پایه‌ها و جوانان داریم. علاوه بر اینکه از امکان استفاده از بازیکن سرباز نیز بهره‌مند خواهیم شد و دنبال این هستیم که برای فصل آینده تیم جوانی را راهی لیگ برتر کنیم.