اختصاصی – ملوان به مصاف صبای قم می رود .   درباره بازی:   در هفته ی بیست و نهم […]

اختصاصی – ملوان به مصاف صبای قم می رود .

 

درباره بازی:

 

در هفته ی بیست و نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی میزبان صبای قم است. این دیدار روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۵ ساعت ۱۸ در استادیوم تختی بندرانزلی برگزار خواهد شد. قضاوت این دیدار بر عهده ی علیرضا فغانی است و علی میرزابیگی و مهدی الوندی کمک های او هستند.

 

 

اسامی بازیکنان دعوت شده ی ملوان برای دیدار با صبا:

 

 

 


ترکیب احتمالی ملوان:

 

 


ترکیب احتمالی صبا:

 

 


غایب ها:


خوزه ماچادو فیلیپ بازیکن تیم صبا به دلیل محرومیت و سید حسین حسینی دروازه بان ملوان به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نخواهند داشت.

 


رو در رو :

 

دو تیم ملوان و صبا ۲۳ بار در تاریخ رقابت های لیگ برتر با یکدیگر بازی کرده اند که ۵ تساوی ، ۶ برد برای ملوان و ۱۲ برد برای صبای قم حاصل تلاش دو تیم بوده است .

 

 


جایگاه:

 


جایگاه دو تیم در جدول رده بندی لیگ برتر تا پیش از شروع رقابت های هفته بیست و نهم در جدول زیر آمده است. در سمت چپ نیز وضعیت نتیجه گیری تیمها در ۵ بازی اخیرشان را به ترتیب از راست به چپ ملاحظه می کنید. (رنگ سبز نماد پیروزی، رنگ قرمز نماد شکست و رنگ خاکستری نماد تساوی است)

 

 

نکات بازی:

 

 

تنها دو هفته تا پایان لیگ پانزدهم باقی مانده است. ملوان که تاکنون یکی از ضعیف ترین فصل های خود را سپری کرده استو روی لبه ی تیغ قرار دارد در صورت کسب امتیاز کامل این دیدار می تواند سند بقای خود در رقابتهای لیگ برتر را امضا کند.


– نتیجه ۱-۰ پرتکرارترین نتیجه در تاریخ بازی دو تیم بوده است . این نتیجه ۷ بار در بازیهای رو در روی این دو تیم روی داده که ۶ بار صبا و یک بار ملوان موفق به پیروزی با این نتیجه شده اند.


– علی دایی به عنوان سرمربی با تیمهای سایپا ، پرسپولیس و راه آهن ۱۵ بار مقابل ملوان قرار گرفته که ۶ شکست ، ۶ تساوی و ۴ پیروزی نصیب وی شده است.

 

 

 

 

 

پخش زنده:

 

این دیدار به طور زنده از شبکه های استانی باران و نور پخش خواهد شد.

 

 

پیش بینی شما از نتیجه ی دیدار ملوان-صبا چیست ؟ نظر خود را با ما و سایر هواداران ملوان به اشتراک بگذارید.