سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: در صورتی که در بازی مقابل تیم فوتبال صبا قم از سری مسابقات هفته […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: در صورتی که در بازی مقابل تیم فوتبال صبا قم از سری مسابقات هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران بتوانیم پیروز شدیم، می توانیم به ماندن در لیگ برتر در فصل آینده امیدوار باشیم.

 

 

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال، در یک بازی حساس از هفته بیست و نهم، ساعت ۱۸روز یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه تختی انزلی میزبان تیم فوتبال صبای قم خواهد بود.

«محمد احمدزاده» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: کادر فنی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی تمرینات فشرده ای را برای بازیکنان در نظر گرفته است و تلاش داریم با کسب آمادگی لازم در بازی مقابل تیم فوتبال صبا قم به میدان برویم.

وی گفت: بازیکنان تا پیش از بازی مقابل صبا به شرایط مطلوب بدنی می رسند. تیم فوتبال ملوان بندر انزلی قطعا یک بازی زیبا مقابل حریف انجام خواهد داد و با کسب سه امتیاز حساس از زمین خارج می شود.

احمدزاده تصریح کرد: مطابق قولی که به هواداران داده بودیم بازی آخرمان مقابل سیاه جامگان، یک بازی تشریفاتی و تنها برای زیارت امام هشتم (ع) خواهد بود.
سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با تاکید بر حضور پر قدرت هواداران تیمش در بازی مقابل تیم صبا گفت: با کسب سه امتیاز این بازی حساس، خواسته هواداران را تامین می کنیم.