سرمربی ملوان گفت:می خواهیم کم کم مسیر تراکتور را در پیش بگیریم و هر سال برای کسب سهمیه تلاش کنیم. […]

سرمربی ملوان گفت:می خواهیم کم کم مسیر تراکتور را در پیش بگیریم و هر سال برای کسب سهمیه تلاش کنیم.

 

 

به گزارش کاپ، محمد احمدزاده پس از شکست تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: می توانستیم حداقل امتیاز را در این دیدار کسب کنیم اما به تراکتور تبریک می گویم.

 

وی در ادامه افزود: یک بازی خانگی در برابر صبا داریم که ۳ امتیاز آن، حکم بقای ما را صادر خوهد کرد. نمی خواهیم بقای ما به هفته آخر کشیده شود. از زحمات بچه ها در این بازی تشکر می کنم. همین بچه ها با این غیرت مثال زدنی ملوان را در لیگ نگه می دارند و ملوان با هواداران خونگرم خود برای فصل بعد آماده می شود.

 

سرمربی ملوان درباره کیفیت بالای بازی امروز خاطرنشان کرد: مطمئنا ملوان همیشه هر سال یک تعداد بازیکن خوب معرفی می کند. حتما برای فصل بعد برای حفظ و بقای تیم و برای رسیدن به یک انسجام همیشگی اقدام خواهیم کرد. تجربه امسال برای همه و مسئولین تصمیم گیرنده گرانبها بود. فصل بعد با نگاه تازه تری به ملوان و ادامه حیاتش فکر می کنند. سال آینده سال به مراتب موفق تری خواهیم داشت.

 

سرمربی ملوان درباره حواشی تیمش اذعان داشت: من فکر می کنم برای ملوان و اداره ملوان مسئولین باید تصمیم بگیرند و اینکه چه کسانی در کنار تیم باشند و چه کسانی نباشند. هر گاه از ما خواسته اند بوده ایم و خواستیم واقعیت ملوان را نشان دهیم. ما همیهش در امر سازندگی جزو پیشروها بودیم. در دو سال گذشته ما ناموفق بوده ایم و نتوانستیم اصالت ملوان را کگه در نشان دادن و عرضه کردن جوان بوده است را حفظ کنیم. اما کاری از دست کسی ساخته نیست. به خاطر همین بود که گفتم امسال تجربه خوبی بود.

 

وی همچنین توضیح داد: هیچ وقت دیگر نباید کار ما به اما و اگر کشیده شود و دچار استرس شویم. امیدواریم و انتظار داریم ملوان باقدرتی مانند تراکتورسازی که ریشه دار هستیم؛ تولدمان را جشن بگیریم. می خواهیم کم کم مسیر تراکتور را در پیش بگیریم و هر سال برای کسب سهمیه تلاش کنیم. اگر خدا بخواهد؛ من این پتانسیل را در گیلان و تیم ملوان می بینم. شما هم نگران ما هستید چون تاریخ تیمهای باریشه و با تماشاگری مثل ما و تراکتور و ماشین سازی به هم گره خورده است.

 

سرمربی ملوان درباره باخت امروز تیمش در ادامه تصریح کرد: ما می دانستیم که بازی سختی داریم. بعد از اینکه بازی ۱-۱ شد باید بازی را نگه می داشتیم اما اینطور نشد. بازهم به تراکتوری ها بابت این پیروزی تبریک می گویم.

 

احمدزاده در پایان درباره رابطه نه چندان خوب تماشاگران دو تیم گفت: یک اتفاق یا ناهنجاری در فوتبال ما وجود دارد و خودمان باید کمک کنیم تا از این شکل خارج شود. نباید ما این مسائل را بزرگ کنیم چون قابل حل است. می توانیم رابطه دو تماشاچی را بهتر کنیم. از ملوانان می خواهم اتحاد و دوستی با تراکتوری ها دشاته باشیم و شاهد اتفاقات همین اندازه جزیی هم نباشیم و دیگر دیدارهای این دو شهر تنش نداشته باشد چون ما زیبایی فوتبال را می خواهیم.