مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: ملوان با سلام وصلوات و غیرت مردم اداره می‌شود و بخش خصوصی و دولتی پشت‌مان […]

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: ملوان با سلام وصلوات و غیرت مردم اداره می‌شود و بخش خصوصی و دولتی پشت‌مان نیست.

 

مسعود رضاییان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره اینکه باشگاه ملوان به‌دلیل عدم پرداخت مطالبات سرگئی پاشنکو، دروازه‌بان پیشین خود در خطر کسر امتیاز قرار گرفته است، اظهار داشت: داستان این بازیکن از مدت‌ها قبل جدی شده بود. ابتدا نامه‌ای از سوی وکیل این دروازه‌بان به باشگاه ارسال شده بود که طی آن تاریخی برای پرداخت مطالباتش تعیین کرده بودند، اما ما پولی نداشتیم که به او پرداخت کنیم.

وی افزود: چندی پیش هم از طریق بخش حل اختلاف فیفا نامه‌ای به باشگاه ارسال شده که اعلام کرده‌اند تا ششم یا هفتم اردیبهشت‌ماه برای پرداخت مطالبات پاشنکو فرصت داریم. با توجه به اینکه امکان واریز مستقیم پول به حساب پاشنکو را نداریم، قرار است از طریق دبیرکل فدراسیون فوتبال نامه‌ای به فیفا ارسال کنیم تا در صورت امکان پاشنکو به ایران بیاید و با او توافق کنیم.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی خاطرنشان کرد: ما خیلی همت کنیم، می‌توانیم هزینه‌های بازیکنان را خودمان بدهیم. در واقع ملوان با سلام و صلوات و غیرت مردم اداره می‌شود. نه بخش خصوصی و نه بخش دولتی پشت‌مان است و بدهی‌های انباشته شده مانند حلقه‌های ارتباطی شده‌اند.

رضاییان با اشاره به درگذشت مهرداد اولادی درباره مطالبات او تصریح کرد: شک نکنید که مطالبات این بازیکن به خانواده‌اش پرداخت خواهد شد. بازیکنان ملوان امروز (شنبه) برای شرکت در مراسم روز سوم درگذشت اولادی راهی قائمشهر شدند. همچنین قرار است فردا در شهر انزلی مراسمی برای گرامیداشت اولادی برگزار شود.