ملوان بعد از ماه ها طعم برد را چشید و در روزی که همه اتفاقات ورزشگاه تحت الشعاع درگذشت مهرداد […]

ملوان بعد از ماه ها طعم برد را چشید و در روزی که همه اتفاقات ورزشگاه تحت الشعاع درگذشت مهرداد اولادی بود توانست از سد سایپا عبور کرده و به بقا امیدوار شود.

 

به گزارش “ورزش سه”، قوی سپید انزلی در روزی که سیاهپوش درگذشت مهاجم خود بود توانست با ارائه یک بازی دیدنی و تماشاگرپسند از سد سایپا بگذرد تا به وضعیت خود در جدول رده بندی سرو سامان بدهد. البته دقایق پایانی این بازی دستخوش اتفاقات بسیار زیادی بود به خصوص بعد از آسیب دیدگی گلر این تیم و خروج او از زمین.

سیدحسین حسینی در همین ارتباط گفت:«لحظه بسیار بدی بود .با یکی از بازیکنان در هنگام دفع توپ زانو به زانو شدم و از شدت درد به خود می پیچیدم و اصلا متوجه نشدم که توپ چگونه وارد دروازه شد.البته خیلی تلاش کردم که همچنان به وظیفه ام در چارچوب دروازه عمل کنم اما انصافا نمی توانستم روی پاهایم بایستم و بالاجبار زمین را ترک کردم».

او ادامه داد:« الان هم شرایط زانوی پایم اصلا خوب نیست و بنا به تجویز کادر پزشکی باید تا فردا فیزیوتراپی کنم تا با انجام MRI ببینیم شرایط به چه نحوی است طرفداران ملوان دعا کنند که مشکل چندان جدی برای زانوی من رقم نخورده باشد گرچه با وضعیتی که دارم خیلی می ترسم که اتفاق بدی برایم رخ داده باشد».
سنگربان ملوانان در ادامه به شرایط بازی و برد سایپا اشاره و تصریح کرد:«ای کاش دیروز مهرداد اولادی هم در کنار ما حضور داشت و در جشن پیروزی ملوان سهیم می شد اما افسوس که این پسر خوب از پیش ما پر کشید و رفت.بچه های تیم انصافا خیلی خوب بازی کردند و حق شان بود که برنده زمین را ترک کنند تا به وعده ای که داده بودند عمل کرده باشند. تقدیم برد به روح پاک مهرداد اولادی عزیز. ملوان نشان داد اگر دچار مشکلات نمی شد می توانست سهمیه آسیا هم بگیرد اما افسوس که در طول فصل بحران های زیادی گریبانگیر ما شد».

سیدحسین حسینی در پایان گفت:«خوشحالم طرفداران پرشمار ملوان یک بار دیگر در مرداب خنده روی لبان شان نشست و شاهد برد تیم محبوب شان بودند. طرفدارانی که در سرما و گرما یار و یاور تیم بودند و لیاقت شان بیشتر از این بود .حالا سه بازی دیگر پیش رو داریم که باید در تمام آنها مثل بازی با سایپا ظاهر شویم تا فصل را در بهترین جایگاه و شرایط ممکن به پایان برسانیم».