مدیر عامل باشگاه ملوان گفت: مرگ مهرداد اولادی همه را داغ دار کرد و تمام برنامه های باشگاه را به […]

مدیر عامل باشگاه ملوان گفت: مرگ مهرداد اولادی همه را داغ دار کرد و تمام برنامه های باشگاه را به هم ریخت.


مسعود رضاییان با بیان اینکه شنیدن خبر مرگ یک جوان همیشه ناگوار بوده حال اینکه مهرداد بازیکن خودمان بود، افزود: نمی دانم چه بگویم، امیدوارم خداوند روح مهرداد را قرین رحمت خودش کند.


وی افزود: مرگ این بازیکن شوک منفی به باشگاه و تیم فوتبال ملوان وارد کرد و تمام معادلات را بر هم ریخت.


مدیرعامل باشگاه ملوان با اشاره به وضعیت بد روحی بازیکنان این باشگاه، تصریح کرد: کاربسیار سختی است اما بازیکنان باید روحیه شان را حفظ و ترمیم کنند تا با شرایط روحی مناسب در روز جمعه به میدان بروند.


رضاییان در پاسخ به این پرسش که آیا امکان دارد زمان دیدار تیم های ملوان و سایپا تغییر کند؟ گفت: بازی روز جمعه تابع مراسم تشییع و تدفین پیکر مرحوم اولادی خواهد بود که با توجه به انجام کالبد شکافی از سوی پزشکی قانونی باید دید مراسم این مرحوم چه روزی خواهد بود. از این رو تغییر زمان برگزاری این دیدار حتمی نیست.


به گفته وی اگر مراسم روز پنجشنبه باشد؛ درخواست تغییر زمان بازی مقابل سایپا به روز یکشنبه را به سازمان لیگ ارایه خواهیم کرد و اگر مراسم روز شنبه برگزار شود ناگزیر به انجام این بازی در روز جمعه هستیم.


وی عنوان کرد: با توجه به اینکه سه هفته آخر لیگ تمام بازی ها به صورت همزمان برگزار می شود و تنها امکان پذیرش سازمان لیگ برای تغییر زمان این دیدار روز یکشنبه و همزمان با بازی سیاه جامگان و تراکتورسازی است.


مدیرعامل باشگاه ملوان ادامه داد: البته انتقال زمان بازی به روز یکشنبه به ضرر ملوان است اما حق تیم های دیگر با این تغییر حداقل ضایع نمی شود.