اختصاصی – ملوان به مصاف پرسپولیس تهران می رود .     به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان […]

اختصاصی – ملوان به مصاف پرسپولیس تهران می رود .

 

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، در  هفته ی بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران  جام خلیج فارس، تیم  فوتبال ملوان بندرانزلی میزبان پرسپولیس تهران خواهد بود. این  دیدار روز شنبه ۲۱ فروردین ۹۵ ساعت ۱۷:۳۰ در استادیوم تختی انزلی آغاز  خواهد شد.

 

قضاوت این دیدار بر عهده ی رضا کرمانشاهی است و بابک داوری و محمد راهی کمک های او هستند.

 

 

اسامی بازیکنان دعوت شده ملوان برای دیدار با پرسپولیس تهران :

 

 

ترکیب احتمالی ملوان :

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس :

 

 

غایب ها :

ملوان در این دیدار محروم و مصدوم شاخصی ندارد . امید عالیشاه به دلیل مصدومیت و سوشا مکانی و علی علیپور به دلیل محرومیت غائبین بزرگ پرسپولیس در این دیدار هستند .

 

رو در رو :

دو  تیم ملوان و پرسپولیس ۲۷ بار در تاریخ رقابت های لیگ برتر با یکدیگر بازی  کرده اند که ۸ برد برای ملوان ، ۱۰ برد برای پرسپولیس و ۹ تساوی حاصل کار دو تیم در این بازیها بوده است .

در  این ۲۷ بازی که اکثرا بازیهای پرگل و جذابی بوده اند ۶۷ بار توپ از خط  دروازه ها عبور کرده که ۳۱ گل سهم ملوان و ۳۶ گل سهم پرسپولیس بوده است.

 

نکات :

دیدار ملوان – پرسپولیس یکی از سنتی ترین دیدارهای تاریخ فوتبال ایران است که این بار در شرایطی برگزار می شود که هر دو تیم با مربیهای تهاجمی و در حالی که موقعیت حساسی در جدول رده بندی دارند یکی برای فرار از منطقه ی سقوط و دیگری برای ماندن در کورس قهرمانی نیاز مبرم به کسب پیروزی دارند .

این اولین دیدار خانگی ملوان در فصل سال ۹۵ است و تنها چند روز پس از سالگرد مرحوم سیروس قایقران اسطوره ی فوتبال ایران باید در مقابل پرسپولیس قرار بگیرد . هواداران ملوان با همراهی سایت ملوان کلاب با انجام کارهای فرهنگی پیش از این دیدار در سطح شهر و همچنین برنامه هایی که در روز بازی دارند از جمله موزاییک شماره ی ۹ در دست هواداران در دقیقه ۹ بازی و بنرهای حمایتی ، شور و حال خاصی برای این دیدار دارند .

 

پخش زنده :

این دیدار به طور زنده از شبکه سراسری سه سیما پخش خواهد شد.

 

 

پیش بینی شما از نتیجه ی دیدار ملوان-پرسپولیس چیست ؟ نظر خود را با ما و سایر هواداران ملوان به اشتراک بگذارید.

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net