هواداران عاشق ملوان قصد دارند در ادامه برنامه های خویش که از قبل بازی خانگی با استقبال خوزستان آغازکرده بودند […]

هواداران عاشق ملوان قصد دارند در ادامه برنامه های خویش که از قبل بازی خانگی با استقبال خوزستان آغازکرده بودند برای بازی حیاتیه این هفته با پرسپولیست هران نیز برنامه های فرهنگی برای تهییج هرچه بیشتر هواداران را,ادامه دهند.
دراین راستا جمعی ازهواداران با همراهی پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” قصد دارند باتوجه به تقارن این بازی با ایام سالگرد کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران مرحوم سیروس قایقران و پخش مستقیم این دیدار از رسانه های مختلف به مانند سال گذشته طرح موزاییک شماره۹ را در دقیقه ۹ بازی به اجرا درآورند.

و همچنین بانصب بنرها و سپیدپوش کردن سطح شهر و میدان اصلی و داخل استادیوم و برنامه های دیگر به استقبال بازی بسیار حساس روز شنبه بروند.

امید است باعنایت به درک درست و همیشگی هواداران پرشور قوهای سپید و روحیه بسیار بالا و جدیت قابل تحسین بازیکنان و کادرفنی در تمرینات شاهد غریو شادی و جشن پیروزی قوهای زیبای بندر در سن سیروس پس از پایان این بازی باشیم.

 

در ادامه می توانید بخشی از تلاش های هواداران برای سپید پوش کردن سطح شهر انزلی و میدان اصلی شهر با نصب بنرها و پرچم های ملوان با مساعدت شهرداری بندرانزلی را مشاهده نمایید .

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net