مدیرعامل باشگاه ملوان نگران تاثیر داوری ها بر سرنوشت تیم های لیگ برتری است .           […]

مدیرعامل باشگاه ملوان نگران تاثیر داوری ها بر سرنوشت تیم های لیگ برتری است .

 

 

 

 

 

مسعود رضاییان در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه”، درباره ی شرایط تیمش در فاصله ی ۶ هفته مانده به پایان لیگ برتر می گوید : شرایط بدی نداریم . در بازی با سپاهان عملکرد خوبی داشتیم و یک امتیاز بیرون از خانه به دست آوردیم . به طور کلی برای مان بد نشد . باید نهایت تلاش مان را به کار بگیریم تا در لیگ برتر بقا پیدا کنیم .

او با اشاره به داوری های لیگ برتر عنوان می کند : متاسفانه از ابتدای فصل اشتباهات داوری ضربه ی زیادی به ملوان زده است . در همین بازی با سپاهان هم اشتباه هایی وجود داشت . من واقعاً نگرانم که بازی های باقیمانده این داوری ها روی سرنوشت تیم ها تاثیرگذار باشد . تیم ما در شرایط حساسی قرار دارد و حتی یک امتیاز هم می تواند ما را به لیگ یک ببرد . پس داوران باید حواس شان را جمع کنند و بدانند چه وظیفه ی خطیری بر عهده دارند .

مدیرعامل باشگاه ملوان درباره ی دیدار با پرسپولیس تاکید می کند : بازی با پرسپولیس همیشه دشوار است اما با توجه به شرایط کادرفنی تیم را برای پیروزی آماده می کند . امیدوارم بازیکنان مصدوم مان نیز برسند و با آسودگی بیشتری پای به این بازی بگذاریم . غیبت نوری و ماهینی می تواند برابر پرسپولیس برای مان سنگین تمام شود .

رضاییان در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل احمدزاده با شهرداری اردبیل حل شد ، می گوید : از ابتدا هم مشکلی نبود . سازمان لیگ برای این مربی کارت صادر کرده و دیگر حرفی باقی نمی ماند.