مدیرعامل شهرداری اردبیل تاکید دارد حضور محمداحمدزاده در ملوان غیرقانونی است. به گزارش “ملوان کلاب” به نقل از “ورزش سه”، […]

مدیرعامل شهرداری اردبیل تاکید دارد حضور محمداحمدزاده در ملوان غیرقانونی است.

به گزارش “ملوان کلاب” به نقل از “ورزش سه”، پس از اینکه محمد احمدزاده از سمتش در شهرداری اردبیل استعفا کرد و هدایت باشگاه ملوان را برعهده گرفت، مسئولان باشگاه اردبیلی اعلام کردند با استعفای این مربی موافقت نکرده اند و حضور احمدزاده در ملوان غیرقانونی است. آنها در این ارتباط شکایتی را نیز تنظیم و به سازمان لیگ ارسال کردند.

بابک پورپناهی، مدیرسازمان ورزش شهرداری اردبیل در این باره به “ورزش سه” می گوید: ما هرگز با استعفای احمدزاده موافقت نکردیم و او مربی تیم ما است. طبق قانون وقتی یک مربی با تیمی قرارداد دارد نمی تواند به تیم دیگری برود. احمدزاده از ما رضایتنامه نگرفته و سازمان لیگ باید جلوی نشستنش روی نیمکت ملوان را بگیرد. ما هر کاری می کنیم تا نگذاریم او مقابل سپاهان در لیگ برتر روی نیمکت ملوان بنشیند.

او می افزاید: ما به دنبال مشکل سازی و لجبازی نیستیم. حرفمان این است که قانون برای همه تیم ها یکسان اجرا شود. هیچ خسارت مالی نیز نمی خواهیم و امیدوارم سازمان لیگ به مواضع ما احترام بگذارد.