پس از دعوت دروازه بان اصلی تیم ملی جوانان به اردوی تیم ملی بزرگسالان، نظر مربی وی در تیم ملوان […]

پس از دعوت دروازه بان اصلی تیم ملی جوانان به اردوی تیم ملی بزرگسالان، نظر مربی وی در تیم ملوان بندرانزلی را راجع به او جویا شدیم، محمد حبیبی می گوید دعوت از میرزازاد، انگیزه ای برای همه دروازه بان ها خواهد بود.

 

 

 

به گزارش “ورزش سه”، محمد حبیبی در رابطه با حضور نیما میرزازاد در اردوی تیم ملی بزرگسالان گفت: نیما کاپیتان تیم ملی جوانان ایران و از مهره های غیرقابل این تیم است، من فکر می کنم دعوت از او انگیزه بسیار خوبی برای سایر دروازه بان های ایران به وجود می آورد، بهرحال تمام جوان ها اکنون می بینند که در معرض دید هستند.

او ادامه داد: نیما میرزاد اکنون ۱۹ ساله و از امیدهای اصلی دروازه بانی ایران در سال های آینده است، بنده او را از ۱۶ سالگی به تیم ملی بزرگسلان ملوان آوردم و به عضویت تیم اصلی ملوان درآمد. از آن به بعد وی با تیم اصلی تمرین کرد و در بسیاری از بازی های امسال نیز در لیست ۱۸ نفره قرار می گرفت، حضور نیما در اردوهای تیم های ملی و همینطور وجود دروازه بانی همچون پاشنکو و رقابت گلرهای اصلی باعث شده بود که ما از این دروازه بان در ترکیب اصلی استفاده نکنیم.

حبیبی در رابطه با قرارداد این دروازه بان با ملوانان گفت: برای ما بسیار مهم بود که سرمایه های خودمان را نگه داریم و باور کنید از بس در این سال ها دروازه بان های خوب تحویل فوتبال ایران دادیم و پس از مدتی از ما جدا شدند، قراردادی که که با نیما میرزازاد بستیم سه ساله است، البته حضور او برای ما بسیار مهم بود و به همین دلیل تمام سعی مان را کردیم تا او دوران سربازی خود را  نیز در نیروی دریایی بگذراند تا از سرمایه های خودمان بتوانیم استفاده کنیم.

مربی تیم ملوان در رابطه با اوضاع فعلی این تیم، پس از آمدن محمد احمدزاده گفت: ابتدا باید از آقای استیلی تشکر کنم، او در مدتی که در جمع ملوانی ها بود نهایت تلاش خود را به کار بست تا علاوه بر حل شدن مشکلات تیم، بتوانیم بازی های خوبی به نمایش بگذاریم، امیدوارم هر جا که حضور پیدا می کند موفق باشد، پس از آمدن آقای احمدزاده نیز شور و اشتیاقی به وجود آمد و خدا را شکر تاکنون این شوک مثبت بوده است.

حبیبی ادامه داد: پس از بازی خوب تیم ملوان در برابر استقلال خوزستان، هواداران بار دیگر امید خود را به این تیم بازیافتند و  با حرارت و هیجان زیادی در تمرینات ملوان حاضر می شوند و همین موضوع باعث بالا رفتن انگیزه بازیکنان شده است که امیدوارم در نهایت باعث به بار نشستن زحمات شود و ملوان به جایگاهی که لیاقتش را دارد برسد.

او در پایان گفت: محمد احمدزاده دوست ۳۰ ساله بنده است و به خوبی به روال کار او آشنا هستم، او از مربیان کاربلد فوتبال ایران است و به زودی اثرات مثبت کار او با ملوان را خواهید دید و امیدوارم در ادامه با حمایت همیشگی هواداران و تلاش های کادر مدیریتی تیم، بتوانیم نتایج خوبی به دست بیاوریم و بیشتر از این شرمنده انزلی چی ها نشویم.