سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: خوشحالیم که در پایان سال بازنده به شهرمان بازنمی‌گردیم و امیدواریم در سال آینده […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: خوشحالیم که در پایان سال بازنده به شهرمان بازنمی‌گردیم و امیدواریم در سال آینده بازی‌ها و نتایج بهتری کسب کنیم.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، عبدالله ویسی پس از تساوی یک بر یک استقلال خوزستان مقابل ملوان اظهار داشت: بازی بسیار سخت و سنگینی برای هر دو تیم بود، هم ما و هم ملوانی‌ها به دنبال سه امتیاز بازی بودند که در پایان متأسفانه این اتفاق رخ نداد.

 

وی با اشاره به تغییراتی که در ملوان صورت گرفته خاطرنشان کرد: ما می‌دانستیم ملوان به گونه‌ای دیگر بازی می‌کند، خوشحالیم که ۴۵ دقیقه ۱۰ نفره توانستیم گل خورده را جبران کنیم و در پایان هم یک امتیاز کسب کردیم.

 

سرمربی استقلال خوزستان تأکید کرد: خوشحالیم که در پایان سال بازنده به شهرمان بازنمی گردیم و یک امتیاز به خانه بردیم، امیدوارم که در سال آینده بتوانیم هم بازی‌های بهتری انجام بدهیم و هم نتایج بهتری کسب کنیم.

 

ویسی در مورد اینکه تیمش در نیمه اول اعتراض زیادی داشت، گفت: درست است، اما در رختکن با بازیکنان صحبت کردیم و این موضوع در نیمه دوم از بین رفت.

 

وی در مورد اخراج سیف‌اللهی خاطرنشان کرد: به هر حال اینگونه مسائل در بازی رخ می‌دهد، بازیکن ما حواسش نبود و پایش را بیش از حد بالا آورد، اخراجش هم درست بود، به هر حال وقتی بازیکنی احتیاط نمی‌کند، بازیکنان دیگر باید آن را جبران کنند.