سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: بازی ما مقابل ملوان به دلیل جایگاه دو تیم در جدول که به هم […]

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: بازی ما مقابل ملوان به دلیل جایگاه دو تیم در جدول که به هم نزدیک بود کاملاً سخت و سنگین شد.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رضا مهاجری سرمربی تیم پدیده پس از پیروزی تیمش مقابل ملوان در نشست خبری گفت: بازی خیلی خوبی انجام شد و خوشحالم که سه امتیاز این بازی را گرفتیم. بازیکنانم تلاش زیادی در این بازی انجام دادند و بازی سنگینی در این بازی داشتیم به هر حال هر دو تیم از نظر شرایط در جدول به هم نزدیک بودند و همین مسئله کار را برای ما سخت کرده بود.

وی ادامه داد: در نیمه اول بازی باد کاملاً به ضرر ما بود و بازیکنان نتوانستند ‌آن طور که باید و شاید بازی کنند اما در نیمه دوم با تدابیری که اندیشیدیم خوشبختانه به گل رسیدیم و برنده شدیم البته ملوان هم تیم پرتلاش و دونده‌ای است و این شکست چیزی از ارزش‌های این تیم کم نمی‌کند.

سرمربی پدیده درباره برخوردش با یونس شاکری به دلیل بیرون بودن از زمین افزود: ما در بازی با پرسپولیس این اشتباه را کردیم و یک گل خوردیم آن هم در حالی که ایگور پراهیچ دو،‌ سه دقیقه از زمین بیرون بود و همین مسئله باعث شد که دروازه ما باز شود ما باید از اتفاقات گذشته درس بگیریم و نباید اجازه دهیم این اتفاقات باز هم تکرار شود.

وی درباره داوری این دیدار هم افزود: داوری خوب بود اما می‌توانست بهتر هم سوت بزند. به نظرم همانطور که با ملوان مماشات می‌کرد می‌‌‌توانست با ما هم مماشات کند.

مهاجری درباره خطای ۶ ثانیه که داور از مجتبی روشنگر گرفت، افزود: در آن صحنه وقتی روشنگر توپ را مال خود کرد خیالم راحت شد و به سمت نیمکت برگشتم و دیگر ندیدم که چه اتفاقی افتاد. اگر از محوطه جریمه بیرون آمده باشد که کمک داور باید پرچم بزند اما این ۶ ثانیه یا ۸ ثانیه توپ را نگه داشته من خبر ندارم.

سرمربی پدیده درباره اظهارات قدیر بحری که گفته بود باد در باخت ما تأثیر داشته، افزود: به هر حال در ۴۵ دقیقه اول باد به ضرر ما بود و در نیمه دوم باد ایستاد البته درباره اظهارات اشخاص دیگر صحبتی ندارم و اگر سؤال دیگری دارید بگویید.

مهاجری در مورد دیدار آینده پدیده مقابل استقلال هم خاطرنشان کرد: اجازه بدهید ابتدا از فشار بازی با ملوان بیرون بیاییم، سپس درباره آن بازی هم فکر خواهیم کرد.