اولین سرمربی ملوانی‌ها و یکی از نمادهای این باشگاه این روزها ترجیح می‌دهد از شرایط این تیم سخن نگوید، وی […]

اولین سرمربی ملوانی‌ها و یکی از نمادهای این باشگاه این روزها ترجیح می‌دهد از شرایط این تیم سخن نگوید، وی عنوان می‌کند ازنظر هیات مدیره این تیم بنده فتنه‌گر انزلی هستم!

 

 

به گزارش “ورزش سه”، بهمن صالح نیا که سال‌ها به همراه ملوانان در سطح اول فوتبال ایران حضور داشت این روزها روزه سکوت گرفته و ترجیح می‌دهد در رابطه با شرایط این تیم اظهارنظر نکند، بااین‌حال وی با پاسخ‌های کوتاه به برخی از سؤال‌ها، صحبت اصلی در این رابطه را به آینده نزدیک موکول کرد. صالح نیا در صحبت‌های کوتاه خود می‌گوید: نمی‌دانم چه بگویم، ترجیح می‌دهم مدتی هیچ صحبتی نکنم، اما هواداران ملوان در سراسر ایران بدانند که من موظف به پاسخ دادن به آن‌ها هستم و به‌زودی این کار را خواهم کرد. من نگران ملوان هستم و دلم می سوز شرایط این تیم را این‌گونه می‌بینم، من هرچه دارم از ملوان است، همان‌طور که ملوان هر چه دارد از نیروی دریایی است.

صالح نیا ادامه داد: روراست به شما بگویم که اعضای هیات مدیره ملوان نمی‌خواهند من وارد مجموعه شوم، ازنظر آن‌ها من فتنه‌گر انزلی هستم و نباید در این تیم ورود کنم، من چند ماه پیش برای این تیم خریدار آوردم که ۷۰ درصد سهام را می‌خواست اما تنها به این دلیل که توسط من معرفی‌شده بود توجهی نکردند. به‌هرحال برای آقایان متأسف هستم و می‌بینیم که با دستپخت خود تیم را به چه روزی انداختند، این روزها خیلی نگران تیم محبوبم هستم.