سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: پیشنهاد می کنم مسوولان باشگاه ملوان از مایلی کهن استفاده کند.     مجیدی جلالی […]

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: پیشنهاد می کنم مسوولان باشگاه ملوان از مایلی کهن استفاده کند.

 

 

مجیدی جلالی در گفت وگو با کاپ،درباره اینکه باشگاه ملوان هنوز نسبت به حضور فرهاد پورغلامی در این تیم امیدوار است اظهار داشت: پرونده حضو فرهاد پورغلامی در ملوان از دید ما بسته شده است و حتی اگر مسوولان این باشگاه بخواهند به تهران بیایند و حضوری صحبت کنند باز هم نظر بنده همانی است که قبلا گفته بودم. بنده به این مربی احتیاج دارم و ابتدای فصل هم که قرار شد همکاری مان آغاز شود به ایشان گفتم که ممکن است در ادامه مسابقات تیم های دیگر سراغت بیایند و در واقع این روزها را پیش بینی می کردم که  پورغلامی اعلام کرد تا آخر کنار هم خواهیم ماند.

 

 

وی درباره این موضوع که ملوانی ها گفته اند رضایت جلالی را برای جدایی پورغلامی می گیریم گفت: ما در شرایط حساسی هستیم. ۹ بازی تا پایان فصل مانده و جدایی این مربی به ما لطمه می زند و از طرف دیگر با توجه به شرایط روحی  پورغلامی و در نظر گرفتن این موضوع که وی از یک محیط آرام به یک شرایط پرفشار خواهد رفت ملوان هم ضربه خواهد خورد لذا بار دیگر اعلام می کنم که مخالف این انتقال هستم. مسلما اگر مسوولان باشگاه ملوان با مدیران سایپا هم صحبت کنند در نهایت نظر من را می پرسند.

 

 

سرمربی سایپا افزود: سیستم تیم ما به گونه ای است که من از تمام اعضای کادر فنی ام استفاده می کنم و اگر شما به تمرینات ما بیایید حتی کیانوش رحمتی که به عنوان کارآموز کنار ما فعالیت می کند یک لحظه بیکار نیست. ما در پایان تمرینات ارزش یابی تمرین داریم و می نشینیم و نقاط ضعف خودمان را پیدا می کنیم حالا با این شرایط اگر یک نفر دیگر به جای آقای پورغلامی بخواهد به کادر ما اضافه شود زمان می برد تا با این فضا آشنا شود.

 

 

جلالی در پایان به باشگاه ملوان پیشنهاد داد که از محمد مایلی کهن استفاده کند و بیان داشت: محمد مایلی کهن خودش انزلیچی است و به این شهر عرق دارد. من قصد دخالت در کار باشگاه ملوان را ندارم و رهنمودی هم به آنها نمی دهم اما پیشنهاد می کنم برای سرمربیگری از ایشان که هم باتجربه است و هم مرد روزهای سخت و بحرانی استفاده کنند.