مدیرعامل باشگاه ملوان بندانزلی با بیان اینکه همچنان منتظر تصمیم نهایی هیات مدیره هستیم، گفت: کاری از دست ما ساخته […]

مدیرعامل باشگاه ملوان بندانزلی با بیان اینکه همچنان منتظر تصمیم نهایی هیات مدیره هستیم، گفت: کاری از دست ما ساخته نیست و نمی توانیم مثل برخی ها مربی خارجی بیاوریم.

 


مسعود رضاییان در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید این تیم عنوان کرد: هنوز انتخابی صورت نگرفته است و شرایط به همان منوال باقی مانده است. ما همچنان منتظر تصمیم نهایی هیات مدیره هستیم.

 

وی با بیان اینکه گزینه ها دو نفر هستند یادآور شد: متاسفانه تصمیم گیری در این باره انجام نگرفته و باید ببینیم هیات مدیره چه خواهد کرد. البته این که چه کسی سرمربی تیم خواهد شد فارغ از حیطه پاسخگویی من خارج است و باید هیات مدیره گزینه را مورد تایید نهایی قرار دهد.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص اعتراض مجید جلالی به مذاکره با پورغلامی گفت: آن موضوع یک بحث دیگر است و کاری از دست ما بر نمی آید. باید با توجه به شرایط موانع را برداشت و کارها را پیش برد.

 

رضاییان همچنین گفت: در شرایط کنونی انتخاب مربی خارجی هم ریسک بزرگی است. برخی ها اقدام به این کار کردند و ممکن است موفق شوند ولی ما این ریسک را نخواهیم کرد. امیدوارم که هر چه زودتر این انتخاب انجام گیرد.